Shrap-Drakers Fishing Forum
Akcja Zegrze :)
#11
(17-05-2013, 15:37)artur napisał(a): 3,5 litra to piękny wynik na takiej trasie. Ja w niedzielę z portu 13-stki do portu czerniakowskiego 1,30 min. i 23litry paliwa skotłowałem. Na kanale i tak nie pogonisz bo wędkarze wszystkie kamienie by wyzbierali na brzegu i pewnie nie jeden by doleciał. I mieli by racjęKwadr

No ale pewnie masz większy silnik Usmiech

A co do kanału no to będąc czasami jego brzegowym użytkownikiem piekliłem się jak jakiś kocioł po wędkach na pełnej prędkości przeleciał więc kulturalnie przy każdym wędkarzu omijka i zwalnianie Usmiech I możnaUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#12
50 kucyków, ale po kanale pływamy pewnie z taką samą prędkością. 6-8 węzłów to max, powyżej tego kanał rozstępuje się jak biblijne morze czerwoneKwadr
Odpowiedz
#13
hehehe no to ma prawo więcej palić Pfftt Nie będziemy się ścigać Pfftt Oczko
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#14
Bardzo fajna akcja, zazdroszczę Oczko
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#15
Dopiero przeczytałem więc gratuluje ponownie.Jak widać cała ekipa WMH brała udział w tej uroczystości.czy szmapan został rozbity??HahaHaha
Gratulacje dla @Gasparda za piękne pasiakiOkok
Odpowiedz
#16
Szampana nie było ale było "oblanie" łódki piwkiem w domku Usmiech

Takie małe sprostowanie Usmiech To nie ekipa WMH tylko Power Box Usmiech WMH to gazeta a Power Box to sklep wędkarski Usmiech
To tak dla tych co mylą i sądzą,że Paweł Mirecki jest szefem sklepu - on jest szefem gazety i oddzielną firmą Usmiech Oczko
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#17
a Tu jeszcze kilka fotek z szykowania "The Blue" Usmiech

   

   

   

   

   

   


I test "kosiareczki" Usmiech

   

   
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#18
Przepraszam za pomyłkę cały zespół Power BoxKwiatek
Odpowiedz
#19
(20-05-2013, 21:39)Król Tarcho napisał(a): Przepraszam za pomyłkę cały zespół Power BoxKwiatek


Ale ostatni raz to było. Potem będzie tylko wielka niekończąca się obraza PffttUsmiechUsmiech Oczko
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#20
Oczywiście,nigdy więcej nie ośmielę się użyć nazwy WMH wobec osób pracujących w Power Box-ieJezyk_okoZawstydzony
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.