Shrap-Drakers Fishing Forum
Kołowrotek na grunt
#1
Witam.

Chciałbym sobie sprawić kołowrotek na grunt najlepiej tak do 100zł. Możecie coś polecić?

Jeszcze jedno pytanko.
Co sądzicie o tym kołowrotku z Lidla? Ktoś kiedyś używał? Czytałem w necie i ma w miarę niezłe recenzje.

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_38447.htm
Odpowiedz
#2
Mój znajomy ma i używa do połowu żywcowego na razie się dobrze sprawuje hamulec wmiare jest tak samo jak wolny bieg.
Odpowiedz
#3
(12-04-2013, 18:25)everard napisał(a): Witam.

Chciałbym sobie sprawić kołowrotek na grunt najlepiej tak do 100zł. Możecie coś polecić?

Jeszcze jedno pytanko.
Co sądzicie o tym kołowrotku z Lidla? Ktoś kiedyś używał? Czytałem w necie i ma w miarę niezłe recenzje.

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_38447.htm

Całkiem nie dawno również miałem dylemat co kupić sobie do feedera. Jako że głównie spininguję i raczej w tą metodę przeznaczam większe pieniądze to na feederze postanowiłem zaoszczędzić ;]. Wybrałem Cormoran Bull Fighter 3500 z wolnym biegiem oraz Cormoran Cormaxxx 3500. Kręciłem nimi dopiero w sklepie i złożyłem zamówienie także opinia nie w 100% wiarygodna ale jak za 100 zloty to wyglądały bardzo przyzwoicie . KwadrKwadr Sprzęt z lidla raczej bym sobie odpuścił XD
C&R
Odpowiedz
#4
Też ostatnio się przymierzałem, żeby zmienić kręciołek do gruntówki, bo od kilkunastu lat używam Damowskich Quicków i choć działają bezawaryjnie, to czuć już znak czasu. Stwierdziłem, że nie warto i za przeznaczone środki kupiłem Dragona do lekkiego spina Haha

Co do tego z Lidla - kolega ma od kilku lat uźywa i działa, jego ojciec też ma. Też miałem kupić, ale jak wyżej.

Jakby miał budżet 100 zł, to bym wziął. Tym bardziej, że są dwie alumniowe szpule, a to nie jest takie oczywiste i to w droższych kołowrotkach. Poza tym, to gruntówka. O ile nie poluje się na regularne sumy czy karpiska, to taki kołowrotek czy nawet podobny byle duży i z w miarę precyzyjnym hamulcem za zbliżone pieniądza z targu spokojnie wystarcza. Nie potrzeba tu aksamitnej pracy czy super nawoju żyłki Tak

Gdybym miał naprawdę zainwestować, żeb coś kupić do gruntu, bo bym szukał na Allego jak najmniej używanego Dama made in Germany czy jakiegoś dużego Abu w metalowej obudowie, albo może Baitrunnera Usmiech
Odpowiedz
#5
Dzięki za pomoc ale zdecydowałem się jednak kupić te kołowrotek z lidla Usmiech W necie znalazłem sporo pozytywnych opinii o nim. Na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo porządny i starannie wykonany Usmiech Jak tylko wypróbuje nad wodą to napisze jak chodzi Usmiech mam nadzieje że się nie zawiodę Usmiech
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.