Shrap-Drakers Fishing Forum
Slipowanie pontonu w Warszawie
#1
Koledzy, czy znacie jakies wygodne miejsca na Wisle w Warszawie do slipowania z przyczepy lub po prostu rozlozenia duzego pontonu ? Szukam miejsca gdzie mozna mozliwie blisko dojechac do wody i rozlozyc caly sprzet.

pzdr,

pablitos
Odpowiedz
#2
Wydaje mi się, że tylko po praskiej stronie taka akcja jest możliwa. Pod mostem Poniatowskiego jest w miarę ok. Można podjechać w miarę blisko i jest trochę piachu do wodowania. Ponton jest raczej wrażliwy jak wiadomo.

Możesz też spróbować w miejscu zaznaczonym kółkiem. W prawym dolnym rogu widać wjazd na most Siekierkowski. Polecam wcześniej rekonesans, nie byłem tam wcześniej.
Odpowiedz
#3
Dzieki.

Ostatnio wodowalem sie przy Slasko - Dabrowskim ale byla porazka bo w wodzie jest mase stalowych drutow i tylko czekalem jak zamienie swojego busha w lodz podwodna ... Usmiech

(10-08-2009, 11:38)tom76 napisał(a): Wydaje mi się, że tylko po praskiej stronie taka akcja jest możliwa. Pod mostem Poniatowskiego jest w miarę ok. Można podjechać w miarę blisko i jest trochę piachu do wodowania. Ponton jest raczej wrażliwy jak wiadomo.

Możesz też spróbować w miejscu zaznaczonym kółkiem. W prawym dolnym rogu widać wjazd na most Siekierkowski. Polecam wcześniej rekonesans, nie byłem tam wcześniej.
Odpowiedz
#4
Może ciepły kanał na siekierkach się nada, tylko tam dużo wędkarzy więc nie wiem czy pozwolą na taki manewr. Albo obok jest zimny kanał tam jest luźniej, ale tu może być gorzej z zejściem do wody.
Odpowiedz
#5
hmmm a tam gdzie byliśmy na Wiśle, ta plaża gdzie dziadek siedział z feederami. Samochód miał za plecami i z tego co pamiętam piasek tam był ...
Odpowiedz
#6
W sumie może też dobrze.
Odpowiedz
#7
Ja prawie zawsze woduję się w okolicach...Świdra.
A ląduję różnie bardzo.
Natomiast trochę powyżej Mostu Siekierkowskiego po stronie praskiej jest i przystań wędkarska (Wał Miedzeszyński 297) i jakieś towarzystwo wodne (WM 295).
To jest na wysokości ul. Kadetów
Może tam by spróbować, pewnie mozna zadzwonić?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Targi Rybomania 2018 w Warszawie bysior 4 6.487 13-12-2018, 14:33
Ostatni post: Bucek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.