Shrap-Drakers Fishing Forum
Muchowe łowy - 2013
#21
Fajny kleksior @Morouk i jeszcze na taki sprzęt, powoli zaczynam myśleć o muchówceMysli

pewnie nie mierzyłeś, ale ze 35+?
Z jakiego miejsca wziął?

pozdro
Odpowiedz
#22
harp napisał :
Cytat:Swobodny spływ czy smużenie chruścikiem?

Swobodny spływ z prądem.

krzyko napisał :
Cytat:Chruścik roji się cały dzień czy tylko przed wieczorem?

Najintensywniej roi się wieczorem, i wtedy ryby dostają spazmów Oczko wyskakują nad powierzchnie jak delfiny, zbiórki są niemiłosierne. W sumie udało się mi oszukać 3 szt . Byłem dzisiaj do południa ze spinem i widziałem sporadyczne zbiórki,także wieczorkiem powtórka Okok
Odpowiedz
#23
(08-05-2013, 13:50)malcz napisał(a): Fajny kleksior @Morouk i jeszcze na taki sprzęt, powoli zaczynam myśleć o muchówceMysli

pewnie nie mierzyłeś, ale ze 35+?
Z jakiego miejsca wziął?

pozdro

Kleń rzecz można - typowy średniak jeśli chodzi o wielkość z Rzeczki, dlatego nie mierzyłem Go, aby mógł szybko wskoczyć do wody. Ale jako, że to jedna z pierwszych muchowych rybek na wiosnę, która mocniej przygięła wędkę, to cieszy i raduje potrójnie Oczko

Sprzęt to muchówka w 4 klasie, długość 8,4 cala, sznur oczywiście 4 DT. Miejsce - rynienka 1 m głębokości. Bzynkął mniej więcej na środku rynienki. Liczę na rychłą powtórkę Haha

Szymanek - łowisz na nizinach czy na górskich wodach?

Krzyko, bier muchówke na Zlot! Witaj wśród "muchołapów"! Oczko

Wozik - na Ciebie również czeka miejsce w tej "bandzie" Oczko Haha Oczko
Odpowiedz
#24
Szymanek masz zdjęcie tej rybki całej? Po pysku mi to na bolenia wygląda bardziej niż kleniowo.
Odpowiedz
#25
Ha!" Kura w wylince" robi robotę HahaHaha
Tak trzymaj Michał Okok Pół godz. przed pracą i już o niczym innym się nie myśli przez cały dzień Haha
Odpowiedz
#26
harp napisał :
Cytat:Szymanek masz zdjęcie tej rybki całej? Po pysku mi to na bolenia wygląda bardziej niż kleniowo.
Hi hi jak najbardziej boleń - jeden z trzech oszukanych wczoraj Tak

morouk napisał:
Cytat:Szymanek - łowisz na nizinach czy na górskich wodach?

Moim łowiskiem jest Warta w okolicach Gorzówa Wlkp. - na niej najczęściej.
Ps. Graty za klenika - na #4 już fajnie pochodził i zazdroszczę tak czystej wody do prezentacji muchy. Jeżdżę po moich okolicznych siurkach żeby na takiej połowić Tak
Dzisiaj wieczorkiem liczyłem na powtórkę dobrego żerowania, lecz jak to w życiu bywa nic dwa razy sie nie zdarzaBezradny Po burzy rójka chrusta była zdecydowanie mniejsza, a i bolesławy żerowały dalej od brzegu i jakby z pewną nieśmiałością Kwadr Także oszukał się tylko jeden, nieduży ( z 35-37 cm ) ale na suchą cieszy Haha
[Obrazek: img0401ua.jpg]
Odpowiedz
#27
(08-05-2013, 15:16)morouk napisał(a): Krzyko, bier muchówke na Zlot! Witaj wśród "muchołapów"! Oczko
"Biere" i cały zlot ćwicze rzuty na sucho na łące bo technikę mam taką raczej BoisieHaha

Odpowiedz
#28
Na wodzie będziesz ćwiczył, w wodę chyba trafiasz już?! Generalnie najłatwiej na wodzie się nauczyć, bo o trawę nie zawadza linka Oczko Pomożemy, pokażemy, wytłumaczymy ... Damy radę!
Odpowiedz
#29
(09-05-2013, 10:36)morouk napisał(a): Na wodzie będziesz ćwiczył, w wodę chyba trafiasz już?! Generalnie najłatwiej na wodzie się nauczyć, bo o trawę nie zawadza linka Oczko Pomożemy, pokażemy, wytłumaczymy ... Damy radę!
PopieramOkokOkokOkok

Odpowiedz
#30
Widzę Morouk że podbierak służy Usmiech
graty za klenia Oklasky
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łowy muchowe 2021 Lecek 6 5.374 08-06-2021, 14:29
Ostatni post: wodna12
  Muchowe łowy 2020 DarekP 59 26.006 12-01-2021, 20:49
Ostatni post: DarekP
Tongue Muchowe łowy 2019 DarekP 40 18.514 02-12-2019, 23:07
Ostatni post: Wozik77
  Muchowe łowy 2018 DarekP 79 40.249 29-10-2018, 21:58
Ostatni post: Wozik77
  muchowe łowy 2014 :) wisnia 80 67.048 20-09-2014, 20:07
Ostatni post: morouk
  Filmiki wędkarstwo muchowe harp 89 96.910 28-02-2014, 12:18
Ostatni post: wisnia
  Muchowe łowy 2012 czyli plątanie sznura morouk 172 131.339 26-11-2012, 20:11
Ostatni post: Wozik77


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.