Shrap-Drakers Fishing Forum
opinie na temat producenta i łodzi
#21
(15-04-2013, 21:38)artur napisał(a): Kto z Pułtuska się czepia o bosaki?

W Pułtusku nie czepiają się o bosaki, stawanie na szlaku, o obowiązku posiadania apteczki czy gaśnicy też jeszcze nikt nie słyszał i ogólnie nikt się nie czepia gdy najebany jak autobus sternik na zakazie falowania wali na pełnym gazie ciągnąc narciarza ROTFL - niech mnie w mordę ktoś strzeli jeśli nakłamałem Haha.
A Bizonik na bank żartował Jezyk_oko.
Odpowiedz
#22
Żart z tym czepianiem bo tam panuje totalne bezkrólewie nie to co na Zegrzu
A tak na poważnie to już nie mogę doczekać się wodowania
Odpowiedz
#23
(15-04-2013, 21:10)artur napisał(a): Wiesz Bizonik, że koło ratunkowe nie zwalnia z obowiązku posiadania osobistych środków ratunkowych a same koło nie jest obowiązkowe? Na temat współcześnie produkowanych kół ratunkowych mam raczej kiepską opinie. Ciężkie, twarde, warto rzucić teściowej jak wpadnie do wody - a nuż wceluje i ulży kobicieCwaniak Wygodniejsza będzie rzutka, mała, poręczna i zmieści się w bakiście a koła plącze się po pokładzie, ktoś się potknie i faktycznie trzeba będzie użyćDokuczacz

A mój znajomy na Wisle dostał mandat za brak koła ratunkowego, posiadajac na łodzi kapoki ????Mysli
Odpowiedz
#24
Jak się pływa titanikiem to i szalupy potrzebneDokuczacz
Pewnie spora łajba i zarejestrowana jako motorowa w PZŻ
Odpowiedz
#25
(02-04-2013, 22:16)artur napisał(a): Wygląda na bardzo solidną a o własnościach nautycznych tej konstrukcji nie można powiedzieć złego słowa. Swego czasu najlepsza produkowana w Polsce łódź w tym rozmiarze. Produkował ją polsport na szwedzkiej licencji. Sam byłem szczęśliwy posiadaczem trzech sztuk, pierwsza to stara krypa, miała ze 35 lat, po remoncie rewelka. Następna w wersji kabinowej, tutaj środek ciężkości przeniesiony mocno do góry ale dzięki rewelacyjnemu kadłubowi nadal bardzo stabilna.

Masz wiele racji, bo romana była cudowną łodzią. Ta z polmiru to nie jest romana tylko coś co się nazywa romana. Też miałem romanę i oglądałem tą polmirowską. To jest całkowicie innych wymiarów dno. Polmirowska na 20 koniach we 2 osoby nie chce wchodzić w ślizg.
Mojemu koledze jedną co kupił od nich to łódź trzeszczy jakby pękała na przyczepie.
Nie polecam bo to jest jakaś nieudana kopia tego producenta.



Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drobne uszkodzenia łodzi - Proszę o pomoc ujazd 6 8.123 09-04-2013, 11:39
Ostatni post: ujazd
  Ponton kolibri- proszę o opinie. discusec 24 34.609 08-02-2013, 12:39
Ostatni post: discusec


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.