Shrap-Drakers Fishing Forum
które koło wybrac?
#11
Już nie jestem w kole 13 MM, więc nie wiem dokładnie kiedy można połacić składki (teraz Pułtusk). Ale dowiem się. Jutro zadzwonię do kumpla z Mińska i napiszę wieczorem co ustaliłem.
Odpowiedz
#12
Koła w Sobieniach osobiście nie polecam, umawiałem się ze Skarbnikiem na opłacenie znaczków, chciałem mieć dostęp do Wieprza. Umówiłem się na sztywno na konkretną godzinę, wcześniej jeszcze zadzwoniłem, że za godzinę będę. "Oczywiście niech Pan przyjeżdża, jestem cały czas w domu". Skończyło się na tym, że zwiedziłem mieścinę, gościa nie było w domu(albo udawał że go nie ma) i nagle przestał odbierać telefony, zostawiłem mu info oraz 15 nieodebranych połączeń, postałem pod domem 45 minut po czym wróciłem do Wawki z nieopłaconą kartą. Gość się nawet nie odezwał. Nie polecam.

P.S. namiar miałem właśnie ze Shrapa.
Odpowiedz
#13
(16-04-2013, 10:13)malcz napisał(a): Skończyło się na tym, że zwiedziłem mieścinę, gościa nie było w domu
I tego właśnie chciałbym uniknąć. Tak wycieczka to 2-3h wyjete z życiorysu -i chciałbym ja wykonac tylko raz.
A w sobtnie poranki raczej nikt mi nie pomoze - a to jedyna pora kiedy bywam w tamtych okolicach.
W takim razie czekam na info o Mińsku.

Odpowiedz
#14
Gabko - zapłać w Ciechonowie u nas i będziesz miał też na całe Mazowieckie Oczko A jak mieszkasz na Bielanach to możemy się spotkać i pogadać Usmiech
Odpowiedz
#15
Bysior, dzięki za propozycję.
Jednak wybrałem Siedlce ze względu na porozumienia z Rzeszowem (moje rodzinne strony gdzie spedzam trochę weekendów i część urlopu) i Lublinem -gdzie spędzam pozostałe wolne weekendy.
A warszawska Wisła to wieczorami po pracy.
I dlatego szukam jakiegoś złotego środka.
Tak więc nadal czekam na info o Mińsku.
Odpowiedz
#16
Podaję link
http://koło13.pl/informator/
Wiadomość potwierdzona i aktualna.Mogę tylko dodać że najłatwiej trafić tak .Jadąc od Warszawy po lewej stronie jest kościół.Trzeba skręcić w lewo w ulicę przed kościołem i po lewej stronie po około 150 metrach znajduje się siedziba koła.
Informacja znajduje się na ostatniej stronie informatora.
Odpowiedz
#17
Krzyko, wielki dzięki!
Znalazłem adres www.kolo13.pl na wedkuje.pl ale po kliknięciu w link przerzuca mnie na stronę z opisem ze nie ma takiego adresu.
Twój adres jest ok (pewnie różnica www a http) , i mam już wszystkie potrzebne informacje.
Super! Jeszcze raz wielkie dzięki!
Odpowiedz
#18
I stało się - od dziś jestem członkiem okręgu Siedlce -koła 13 w Mińsku -Panowie dzięki za rady i pomoc !

PS. ale mam teraz zagadkę. Przeglądam mapę porozumień i na stronie Siedlec jest info: Okręg PZW w Rzeszowie - porozumienie na wody nizinne.
A na stronie Rzeszowa:
Okręg PZW w Siedlcach - porozumienie na wody nizinne
Wędkarze Okręgu Siedlce mogą wędkować na nizinnych wodach płynących (rzekach) Okręgu Rzeszów z wyłączeniem zbiorników. Wędkarzy Okręgu Siedlce obowiązuje zezwolenie wydane przez PZW Okręg w Rzeszowie. Wędkarzy Okręgu Siedlce obowiązuje zezwolenie wydane przez PZW Okręg w Rzeszowie. Okręg Siedlce udostępnia dla wędkarzy PZW Okręg w Rzeszowie wody nizinne ogólnodostępne (szczegółowe informacje na stronach internetowych w/w Okręgów). Wędkarzy PZW Okręgu w Rzeszowie obowiązują zezwolenia wydane przez Okręg Siedlce.

Dlaczego na mapie porozumień Siedlec nie ma info ze porozumienie dotyczy tylko wód płynących?
I teraz przed wejściem na każdą rzekę/zbiornik muszę sprawdzać w dwie strony - mogę czy nie mogę tu łowić? paranoja ...

Nawet tak prostą sprawę jak mapę porozumień PZW potrafi spie ... yć Wnerw
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  koło nr. 13 sacha 7 13.440 01-02-2013, 08:26
Ostatni post: sacha


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.