Shrap-Drakers Fishing Forum
Schroniska PZW na Mazurach
#1
Okręg Mazowiecki ma takie dwa schroniska - koła nr 4 nad jeziorem Świętajno oraz koła nr 3 nad jeziorem Mojtyny. Ktoś tam był i może powiedzieć jak to wygląda na miejscu?

Pytam o standard - pokoje / domki z własnymi łazienkami? Wszystko w miarę świeże czy generalnie raczej sprzęt i wyposażenie z dawnych czasów? Łódki w miarę nowe? Jak z dostępem z brzegu, wygląda na to że są konkretne pomosty?

Ceny przystępne na stronie, ale bliżej chciałem coś wiedzieć na temat tego co można na miejscu zastać, bo pomiędzy standardem w poszczególnych schroniskach na Mazowszu jest spora różnica.

Z góry dzięki za pomoc Usmiech
Odpowiedz
#2
bylem w schronisku koła nr 4 nad Świetajnem i powiem tak

standard 5 lat temu jak za Grierka za pościel, gaz, prąd trzeba płacić dodatkowo

łódki to nortony 4 wiec nie było źle

suszarnia grzybów i miejsce do skrobania na miejscu

generalnie na rodzinny wypad taki sobie standart
Odpowiedz
#3
(24-02-2013, 21:55)Bizonik napisał(a): bylem w schronisku koła nr 4 nad Świetajnem i powiem tak

standard 5 lat temu jak za Grierka za pościel, gaz, prąd trzeba płacić dodatkowo

łódki to nortony 4 wiec nie było źle

suszarnia grzybów i miejsce do skrobania na miejscu

generalnie na rodzinny wypad taki sobie standart

Właśnie o to pytałem, dzięki Usmiech
Odpowiedz
#4
Anguiler masz priv.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Byłem w Mojtynach ale kilka ładnych lat temu. Na wyjazd z kolegą na ryba tak, na wyjazd rodzinny nie.
Na dodatek samo jezioro było odławiane przez Gosp.Ryb. Mrągowo. Co prawda była umowa że rybacy sieciami po 15.10 i do 15.05 mogą sieciować ale kto by się takimi głupotami przejmował.
To nie lepiej pomysleć o czymś nad Bugiem, warunki super, kuchnia mistrzostwo świata - no tyle że dom na chyba 6 osób.
Odpowiedz
#6
Anguiler.
Znam oba schroniska choć sprzed paru lat. Nie podejrzewam jednak aby warunki znacząco się zmieniły. Powiem tak. Nawet dość mizerna w standardzie agroturystyka da ci wiele więcej komfortu/standardu niż te schroniska.
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#7
Naprawdę dzięki chłopaki za info Usmiech
Odpowiedz
#8
(26-02-2013, 21:31)Wozik77 napisał(a): Powiem tak. Nawet dość mizerna w standardzie agroturystyka da ci wiele więcej komfortu/standardu niż te schroniska.
Swięte słowa Panie dzieju,święte słowa. Byłem na weekend w agro w Mielniku bo nie chciało mi się w chałupie wody odkręcać, agro rewelka. Po drugie stronie rzeki w Zabużu i Krzyczewie też są niezłe. Bardziej na południe w Kryłowie i Slipczach, jest Dubienka ale numero UNO to "Sielanka" w Pratulinie.

Odpowiedz
#9
Ot i prawdę rzeczesz Dobrodzieju Kwadr Pratulin polecam z czystym sumieniem i ja ! Okok
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najlepsze miejscówki na Mazurach Terra 0 63.691 28-05-2019, 06:58
Ostatni post: Terra


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.