Shrap-Drakers Fishing Forum
Żyłka Na Okonia
#1
Wink 
Czy możecie mi pomóc, mam problem, ponieważ na ten sezon szykuje się na połów okonia. Jaką mam kupować, a może ktoś ma i poleca NA OKONIA Usmiech Bezradny Pomocy Oczko
Odpowiedz
#2
(20-02-2013, 22:55)hubert98 napisał(a): Czy możecie mi pomóc, mam problem, ponieważ na ten sezon szykuje się na połów okonia. Jaką mam kupować, a może ktoś ma i poleca NA OKONIA Usmiech Bezradny Pomocy Oczko


Kup sobie Dragona Maximę 0,14 lub 0,16 i będziesz zadowolony. 300m odcinek. Ja mam 0,14 do okoniowania, 0,18 na klenie,jazie i pstrągi a 0,23 na bolka. Z każdej jestem mega zadowolony.

Trabucco z symbolem okonia też jest ok.
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#3
Raczej chyba ta 0,16 będzie dobra
Odpowiedz
#4
Możesz też zastanowić się nad Dragonem HM69 lub Team Dragon Spinn obie testowałem w ubiegłym sezonie i u mnie sprawdziły się znakomicie Usmiech
Odpowiedz
#5
ja również polecam Maximę Dragona Usmiech po 10 wypadach "zmęczył" się tylko początkowy odcinek ze szpulki
Odpowiedz
#6
(21-02-2013, 00:27)aigle96 napisał(a): Możesz też zastanowić się nad Dragonem HM69 lub Team Dragon Spinn obie testowałem w ubiegłym sezonie i u mnie sprawdziły się znakomicie Usmiech

jeśli chodzi o HM69 to są bardzo dobre ale na mniej zabrudzone rzeki. Na Wiśle zrobiło się z niej mega siano. Ale wcześniej na rzeczki pstrągowe była rewelacyjna.
Jeśli chodzi o TD Spin to nie chce jej widzieć na oczyUsmiech Raz 45 min straciłem w krzakach na pstręgach na rozplątywanie się z niej. Ale to może taką trafiłem. Więc niebawem kupiłem drugi raz... i to samo... więcej nie bede próbował Oczko

C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#7
Zdecydowanie stroft ewentualnie mikado cristal line
Odpowiedz
#8
ze stroftem też miałem to samo co z TD Spinn ale teraz podobno poprawili Usmiech Na razie trzymam się maximy póki nie popsują Oczko Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#9
@kojoto nie mam pojęcia może po prostu trafiłem lepszy egzemplarz Oczko
Odpowiedz
#10
no tak jest ze wszystkimUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Żyłka na spining linekmatch 18 20.206 26-02-2012, 18:31
Ostatni post: Marcin-P
  Żyłka na 2010 rok Salmo_Salar 30 29.204 15-12-2010, 22:37
Ostatni post: Salmo_Salar
  Atraktor na okonia tymon 41 41.650 09-06-2009, 18:10
Ostatni post: Bondarenki
  Żyłka na sezon 2009 tymon 10 10.987 19-03-2009, 13:56
Ostatni post: kaczy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.