Shrap-Drakers Fishing Forum
Uwaga oszust!
#1
Witam wszystkich. Jako że wielu drakersów dokonuje zakupów na forum chciałbym uchronić przed ew. naciągaczem. Na kilku innych forach pojawił się człowiek sprzedający towary w fajnych cenach. Człowiek dokonuje wpłaty ale towaru nie otrzymuje. Podaję numer konta gagatka, imie i nazwisko oraz adres zamieszkania się zawsze zmienia.
Oto nr. 11114020040000310270274320.
Administrację proszę o umieszczenie tego w odpowiednim dziale ale wydaje mi się że tutaj jest odpowiednie miejsce.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Kurdę wpadłemJezykHaha

A tak na serio to daj więcej info.Co oferuje,ewentualnie na jakich portalach skrobnął ludzi na kase, jego pseudo artystyczne jakimi się posługiwał
Odpowiedz
#3
Nicków jest bardzo duzo. Co chwilę nowy. Wystarczy wpisać ten nr konta w google i mozna sprawdzić na ilu portalach i na co naciągał ludzi.
Odpowiedz
#4
Widzę że ten "oszust" ma liczne zainteresowania, motoryzacja, fotografia, wedkarstwo, nurkowanie...
Niestety takie czasy, trzeba być czujnym. Też kiedyś sie przejechałem przy zakupie kołowrotka.
Odpowiedz
#5
Oj ma, nawet na forum wędliniarskim robił wałki z tego co się dowiedziałem. Usmiech
Odpowiedz
#6
Wszechstronnie uzdolniony Haha
Odpowiedz
#7
Parówkowy oszuścikJezyk_oko
Odpowiedz
#8
Dziwię się że ludzie wpłacali kasę jak koleś kręcil z wysłaniem za pobraniem czy odbiorem osobistym. Sami sobie są winni Pfftt
Odpowiedz
#9
a może kolega discusec ustosunkuje się jeszcze do tego???

http://www.multiplikator.pl/forum/index.php?topic=10017.0
Odpowiedz
#10
Kurdę,że tez nie wpadłem żby tutaj onfo zamieścić.Dobrze Rafał,że jestes czujny.POTWIERDZAM,ŻE KOLEGA DISCUSEC OSTRO LAWIRUJE NA JERKBACIE I INNYCH PORTALACH.LEPIEJ UWAŻAĆ.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.