Shrap-Drakers Fishing Forum
Szalony punkt widzenia
#1
Właśnie została opublikowana wersja wydarzeń według Szalone. Jak na Monikę przystało czyta się doskonale Haha Jedno małe zastrzeżenie, ja nie spałem Nie

http://shrap-drakers.pl/index.php?go=wyprawy/z-szalonej-punktu-widzenia/z-szalonej-punktu-widzenia
Odpowiedz
#2
(24-07-2009, 10:27)rapa napisał(a): Właśnie została opublikowana wersja wydarzeń według Szalone. Jak na Monikę przystało czyta się doskonale Haha Jedno małe zastrzeżenie, ja nie spałem Nie

http://shrap-drakers.pl/index.php?go=wyprawy/z-szalonej-punktu-widzenia/z-szalonej-punktu-widzenia


Przecież napisałam, że pilnowałeś ogniskaUsmiech Wy się z Moniką szykujcie na 1-2 sierpniaPfftt Trzeba zrobić listę i zarezerwowac cosUsmiech Opłaty zrobimy na miejscu, a szamke moze na własną rękę? Jak juz tam chcecieUsmiechSiostra niestety leci do Londynu, trudno - będzie impreza bez wodzirejki aka. wagmistrzyni Oczko
[Obrazek: ziw1.jpg]
Odpowiedz
#3
Więc podzielę się wiedzą jaką udało mi się uzyskać organizując pierwsze spotkanie w Okoniu.
Koszta wynoszą przy rezerwacji takiej jak my mieliśmy:
6zł rezerwacja noc + 18zł
6zł rezerwacja dzień + 16zł
Koszta jedzenia, płynów i węgla to średnio jakieś 10zł od osoby.
We własnym zakresie..... nie polecam strawy z baru chyba że ktoś lubi mrożone bułki a'la mikrofala i frytki na starym olejuPaluszkiem
Także są to koszta koło 60zł w tygodniu wyszło by taniej ale wiadomo większość z nas ma regularną pracę od poniedziałku do piątku.
Ogromnie pomógł Mario z trzema (a może i więcej) taczkami drewna na ogniskoOklasky
Wozik zorganizował jedzonko Oklasky szkoda że sam nie połowił ale może teraz będzie miał szansę Haha
Proponuje Moniko skoro już rzuciłaś pomysł pociągnąć to do końca czyli oficjalny post i zobaczymy frekwencje na ten weekend.
Odpowiedz
#4
No właśnie, ustaliliście już oficjalny termin? Rafał piszesz o frekwencji na ten weekend tj. mam rozumieć spotkanie 25-26.07 czy jednak 1-2.08 ??
Odpowiedz
#5
(24-07-2009, 13:38)BartekP napisał(a): No właśnie, ustaliliście już oficjalny termin? Rafał piszesz o frekwencji na ten weekend tj. mam rozumieć spotkanie 25-26.07 czy jednak 1-2.08 ??

Miałem na myśli ten 1-2 sierpniaMysli
Odpowiedz
#6
A nie można 8-9 sierpień?
Odpowiedz
#7
(24-07-2009, 14:31)mario napisał(a): A nie można 8-9 sierpień?

Ankieta, ankieta Haha
Odpowiedz
#8
Moniko wspaniale napisany artykuł Oklasky, zesztą jak wszystkie do tej pory - dziękuje. Okok Szkoda tylko że nie wytrzymałem już nad samym rankiem, a przecież to jest pora na karpia (ranek). Nerwus Następnym razem postaram sie lepiej i będę towarzyszył przez całą nockę. Dziękuję jeszcze raz za tak miłe towarzystwo twoje i twojej siostry - pozdrów ją od nas wszystkich.
Odpowiedz
#9
Bravo Monika - Twoja relacja uzupełnia naszą i teraz wszyscy nieobecni mają pełen obraz jak było - a było jak wiecie już wszyscy SUPER !!!
Odpowiedz
#10
Relacja na medal, całkiem ciekawie jest przeczytać o imprezie z dwóch różnych źródeł, zwłaszcza że jedno jest Szalone Figielek Ja również przyłączam się do pozdrowień dla Twojej siostry Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.