Shrap-Drakers Fishing Forum
Zebrania Waszych kół
#61
(09-01-2015, 12:49)silurus47 napisał(a): (...)
Jako wędkarz zwróciłem wolność około 200kg ryb w zeszłym roku.
Jako pseudowędkarz, uwielbiam własnoręcznie sprawiać złowioną przez siebie rybę i pożarłem w ub. roku ok. 4kg łatwostrawnego białka, będącego niezbędnym elementem mojej diety. Nigdy nie kupiłem w sklepie ryby słodkowodnej i nie kupię (karpia nie jadam).
Jako wędkarz, nie wchodząc w rewiry zarezerwowane dla... grzybiarzy, proponuję ogólną akcję na rzecz zakazu stosowania metody połowu zwanej " bocznym trokiem" jako niesportowej i wyrządzającej dużo szkody.

Hehe, niezłe jaja.

Okok
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#62
(09-01-2015, 12:54)DarekP napisał(a): Myślę,że wszystkich już zmęczyła ta dyskusja o PZW,rybakach,składkach.Sam obiecywałem sobie wiele razy nie zabierać więcej głosu w tych tematach.
Jednak temat to niewątpliwie ważny i myslę kazdy coś z tych naszych sporów dla siebie wyniósł.
Morouk pięknie podsumował wszystko na co i ja chciałem zwrócić Waszą uwagę.
Dzięki Michał.

Składki opłacone,sprzęt przygotowany i jeśli pogoda się utrzyma to może w środę wyskoczę poszukać rybek w kropki Oczko

Amen.
No i ja kończę ten temat, co obiecywałem sobie już wczoraj.
Kropki .... Eeeeech Usmiech Cwaniak
Odpowiedz
#63
Też się wybieram na Ciechanowskie kropki Milczek
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.