Shrap-Drakers Fishing Forum
Wędka Marka Sz. na Allegro!!!
#1
http://allegro.pl/najbardziej-znana-wedka-marka-szymanskiego-i2973091043.html
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#2
Zapewne ma kawał historii za soba i nie jednego wasatego na swoim koncieOkok
Odpowiedz
#3
Może Dominikowi by pomogła wyciągnąć sumaUsmiech
Odpowiedz
#4
Ciekawe czy Szymański o tym wie ?
Odpowiedz
#5
Pan Marek już przerzucił tyle kijków, że dla niego to chleb powszedni jak jego sprzęt później wędruje Luzik Mój kolega też ma Dragona Zander z dedykacją dla P. Marka jeszcze z poprzedniej szkoły sandaczowania kiedy kije były bardziej lejące.

Muszę pomyśleć o moim Diaflexie i o dedykacji na nim "to ten kij, którym domin nie wyholował suma" a następnie wystawię go na allegro ... CwaniakHaha

(26-01-2013, 14:58)Bizonik napisał(a): Może Dominikowi by pomogła wyciągnąć sumaUsmiech

Okok Haha
Odpowiedz
#6
(26-01-2013, 22:08)domin napisał(a): Muszę pomyśleć o moim Diaflexie i o dedykacji na nim
"to ten kij, którym domin nie wyholował suma" a następnie wystawię go na allegro ... CwaniakHaha


Dobry pomysł Okok
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#7
nie wiem czemu podniecacie się tym Szymańskim tak bardzo? Wędkarz jak każdy inny, a reklama swoje robiPfftt Tak samo jak podnieta jego książką wędkarstwo rzeczne? I co w niej jest takiego wyjątkowego?? Dla mnie nic kompletnie... Wiele bardziej konkretnych rzeczy można się tutaj na forum dowiedzieć...Usmiech
Odpowiedz
#8
(26-01-2013, 23:41)colednik napisał(a): Wiele bardziej konkretnych rzeczy można się tutaj na forum dowiedzieć...Usmiech

I tu masz u mnie browarka OklaskyHaha
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#9
(26-01-2013, 22:08)domin napisał(a): Muszę pomyśleć o moim Diaflexie i o dedykacji na nim "to ten kij, którym domin nie wyholował suma" a następnie wystawię go na allegro ... CwaniakHaha

I to by był " łakomy kąsek " Okok bo na ten kijek Szymańskiego już od dawna amatora na aledrogo niema Haha

Odpowiedz
#10
(26-01-2013, 23:41)colednik napisał(a): nie wiem czemu podniecacie się tym Szymańskim tak bardzo? Wędkarz jak każdy inny, a reklama swoje robiPfftt Tak samo jak podnieta jego książką wędkarstwo rzeczne? I co w niej jest takiego wyjątkowego?? Dla mnie nic kompletnie... Wiele bardziej konkretnych rzeczy można się tutaj na forum dowiedzieć...Usmiech

Piotrek nie wiem do czego pijesz, podniecać to mogą mnie atrakcyjne kobiety a nie Marek.
Po prostu uważam to za ciekawostkę wartą pokazania na forum.
Być może ktoś chce mieć jakiś fant Marka w kolekcji...ktoś inny będzie chciał mieć kij Dominika ot co...
Na forum faktycznie dowiedziałem się sporo, między innymi o Tobie Piotrze.
Dziękuję.
Shrap-Draker's
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.