Shrap-Drakers Fishing Forum
Kalendarz Impez ShrapDrakers
#1
Panowie może stworzylibyśmy coś na wzór kalendarza w Outlook z widocznymi terminami zaplanowanych imprez i proponowanych spotkań SD??
Były plany na Puchar Borsuk ... jakieś spotkanie nad Narwią... mobilizowałoby to Nas do kolejnych miłych spotkań.
Może jakieś zawody jesienne, zimoweUsmiech (jest Domaniów - już go sobie zapisałem)
Co sądzicie??
Pozdrawiam,
Odpowiedz
#2
Wspaniały pomysł- popieram w całej rozciągłości.Oklasky
Odpowiedz
#3
Bardzo dobry pomysł i myślę że do zrealizowania. Zobaczymy jak naczelny informatyk portalu to rozpracuje Oczko
Odpowiedz
#4
Naczelnik to mało czasu ma więc może to potrwać, ale mi się podoba taki pomysłPfftt
Odpowiedz
#5
Najprościej chyba spersonalizować kalendarz google dla shrapa. Wtedy osoby, które korzystają z niego na co dzień mogłyby łatwo przenieść terminy do swoich kalendarzy.
Odpowiedz
#6
No no !! Mekamil o to wlaśnie chodziUsmiech
Poczekamy na informatykaUsmiech Co to dla niego.... 2 minutki i będziemy w domuUsmiech
Pozdrawiam,
Odpowiedz
#7
Super pomysł ! Kwadr Ja to odrazu będę musiał podpiąć ten kalendarz do kalendarza mojej żonki ...hihihi Kwadr
Odpowiedz
#8
Robson bardzo dobry pomysł jestem za powiązaniem z Google chyba ze coś się zrobi z tym co mamy na forum
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.