Shrap-Drakers Fishing Forum
Oddam filmy wędkarskie na video
#1
Mam do oddania kilkanaście kaset Video z najlepszymi z lat 90-tych filmami wędkarskimi. Ja nie mam na czym ich oglądać ani gdzie trzymać. Może przydadzą się komuś. kto ma magnetowid, albo sprzęt do przegrania ich na DVD. Oddam gratis, tylko z odbiorem osobistym na terenie Warszawy lub okolic Legionowa.

Przykładowe wybrane tytuły:

Na karpie
Leszcz, Krąp, Jaź
W poszukiwaniu okoni
Jezioro Marzeń
Morskie opowieści
I kilka zagranicznych m.in. z Johnem Wilsonem

Kontakt w wątku lub na priv.
Odpowiedz
#2
Jezioro marzeń i w poszukiwaniu okoni....Piekne filmy. Przypominają mi tamten beztroski wędkarski czas
Polecam Okok
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#3
(15-01-2013, 22:08)Wozik77 napisał(a): Jezioro marzeń i w poszukiwaniu okoni....Piekne filmy. Przypominają mi tamten beztroski wędkarski czas
Polecam Okok

Mam jeszcze "Wielką Rzekę" ale nie do oddania, ten jeden sobie zostawiłem, bo dla mnie to film kultowy Oczko

Nikt nie chce, poszukam magnetowidu na Allegro ROTFLROTFLROTFL
Odpowiedz
#4
hehehe ja mam magnetowid gdzieś w meble rodziców pchnięty, tyle, że koszt wysyłki pewnie przewyższy wartość owego sprzętu ROTFL

BTW, jest na jutubie gość, który ripuje stare filmy z VHS, np z udziałem Kolendowicza i Taszarka.
Fajnie popatrzeć na rybostan naszych wód z wczesnych lat '90...

Tutaj linki, może ktoś będzie miał ochotę poświecić jeden z długich zimowych wieczorów Oczko


Odpowiedz
#5
witam,może zmiast kupna video lepiej przegrac filmik na cd., jeden taki zaklad jest nawet w mojej okolicy.Moge sie dowiedzieć jaki to koszt.
Odpowiedz
#6
(19-01-2013, 17:36)michal1980 napisał(a): witam,może zmiast kupna video lepiej przegrac filmik na cd., jeden taki zaklad jest nawet w mojej okolicy.Moge sie dowiedzieć jaki to koszt.

Mam już sprawny magnetowid Panasonica, u rodziców się znalazał zapomniany, więc jak mnie najdzie na sentymenty, albo rozłoży grypa to podłączę do TV i poglądam Cwaniak.

Gdzieś widziałem, że przegranie jednej płytki to 25 zł, nie opłaca się ROTFL

Ogłoszenie nieaktulane.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oddam kilka korpusów do wykończenia Krystek 11 14.198 10-12-2013, 16:00
Ostatni post: gonzaless
  Oddam CHENILLE Krystek 1 2.631 23-10-2013, 21:33
Ostatni post: okonhel
  Oddam ptaka w dobre ręce Krystek 2 4.654 19-12-2012, 20:51
Ostatni post: bandzior
  Naklejki wędkarskie :P Krystek 6 7.604 23-11-2012, 22:50
Ostatni post: Krystek
  Oddam za darmo czasopisma wędkarskie tom76 0 3.249 09-07-2012, 19:03
Ostatni post: tom76
  Potrzebny adres giełdy wędkarskie w Łodzi Krystek 12 17.179 08-12-2011, 00:38
Ostatni post: Krystek
  Smycze wędkarskie bysior 33 29.372 09-10-2011, 16:03
Ostatni post: linekmatch


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.