Shrap-Drakers Fishing Forum
Ryba miesiąca
#21


Gdzie mu do tego Królowego Haha Haha Haha

Mały ale byk Usmiech

Wędkarstwo to jest to !ROTFL
Odpowiedz
#22
Ktoś tam złowił większą rybkę ostatniego grudnia Usmiech
Odpowiedz
#23
w konkursie chodziło o relatywnie największą rybę. Wg. klasyfikacji medalowej WŚ sandacz Króla Tarcho to ryba na brązowy medal. Szczupakowi 83cm do brązu brakuje 7 cm. Dlatego też zgadzam się, że sandacz Króla jest relatywnie największą rybą złowioną w grudniu "na shrapie" Usmiech
Odpowiedz
#24
(03-01-2013, 09:45)mick napisał(a): w konkursie chodziło o relatywnie największą rybę. Wg. klasyfikacji medalowej WŚ sandacz Króla Tarcho to ryba na brązowy medal. Szczupakowi 83cm do brązu brakuje 7 cm. Dlatego też zgadzam się, że sandacz Króla jest relatywnie największą rybą złowioną w grudniu "na shrapie" Usmiech

Co ma wspólnego WŚ z tym konkursem? Z której strony nie spojrzeć 83cm szczupak jest większy niż 77cm sandacz...

Maniek, gdzie medalowe sztuki z Bugu? Toż taki pewny byłeś...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#25
(03-01-2013, 13:29)Salmo_Salar napisał(a):
(03-01-2013, 09:45)mick napisał(a): w konkursie chodziło o relatywnie największą rybę. Wg. klasyfikacji medalowej WŚ sandacz Króla Tarcho to ryba na brązowy medal. Szczupakowi 83cm do brązu brakuje 7 cm. Dlatego też zgadzam się, że sandacz Króla jest relatywnie największą rybą złowioną w grudniu "na shrapie" Usmiech

Co ma wspólnego WŚ z tym konkursem? Z której strony nie spojrzeć 83cm szczupak jest większy niż 77cm sandacz...

Maniek, gdzie medalowe sztuki z Bugu? Toż taki pewny byłeś...

Pozdrawiam

Salmo

Nie ma nic wspólnego. Chodziło mi tylko o to, że 77 cm sandacz jest rybą medalową, a szczupak 83cm taką nie jest.
Odpowiedz
#26
Moczykij rządzi i nikomu nic do tego tak czy siak Oczko

Czy brązowy sandacz czy żaden szczupak... "Fish is just a Fish"

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#27
Rozmawiałem o tym z @Moczykijem na prv.Chciałem poczekać do końca XII.2012 ale to @Moczykij jest pomysłodawcą i sędzią w tym konkursie.Ja tylko złowiłem,nic pozatymBezradnyOczko Uważam jednak,że @Mick również pokazał klasę łowiąc pod koniec sezonu pięne ryby z WartyOkokOkok

Choć jest jeden taki Drakers co złoił Nam dupska swoimi "kruszynakmi" Milczek
Odpowiedz
#28
Dotarł dzisiaj listonosz.Odebrała kobietka ale wiedziałem,że to nagroda w konkursie więc tymbardziej byłem zadowolony.Nie spodziewałem się aż takich nagród więc bardzo dziękuję @MoczykijowiOklaskyOklaskyOkok

Postaram sie w nowym sezonie aby maszynka która będzie parkowała w tym pokrowcu równiez była z tego samego teamuOkokOczko
Oprócz tego jeden z boleniowych killerów(na zdjęciu słabo wyszedł),opalizująca perła z ciemnym grzbietem oraz rzepy do wiązania.

   
Odpowiedz
#29
Brawa dla Sponsora Konkursu @moczykija Oklasky Oklasky OklaskyOklasky
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs Fotograficzny Miesiąca Robson 27 29.639 08-10-2012, 12:11
Ostatni post: Robson
  Konkurs - co za ryba garbus 26 26.838 25-09-2011, 07:50
Ostatni post: garbus


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.