Shrap-Drakers Fishing Forum
Wielkie Jeziora Mazurskie- 7 Cud Świata
#1
Oddajcie głosUsmiech

http://www.mazurycudnatury.pl/
Odpowiedz
#2
No widzisz Blood - ja akurat w tym temacie mam nieco odmienne zdanie. To że Mazury cudem świata są to wiemy, ale ja bym z tego takiego show nie robił. Dlaczego? Ano dlatego żeby za kilka lat dalej móc oglądać te nasze piękne mazury, słuchać klangoru żurawi o poranku czy jesiennego odgłosu rykowiska, a nie patrzeć na olbrzymi zadeptany kompleks działkowy z zanieczyszczonymi jeziorami, najazdem turystów i ryczącymi głośnikami w samochodach.
Ja wiem że taki ruch turystyczny rozwinąłby jeszcze bardziej bazę noclegową i wogóle biznes turytyczny w tym regionie, ale.....egoistycznie wolę aby było jak jest

Oczywiscie to tylko moje prywatne zdanie
Odpowiedz
#3
Wozik o tym samym myślałem, w 100% identycznie, jak się dowiedziałem o tym "konkursie". Ale rządni pieniędzy burmistrzowie mazurskich miejscowości oszaleli do tego stopnia, że całe urzędy zaganiają biednych ludzi do głosowania - stworzyli nawet specjalne punktu dla tych, którzy nie mają dostępu do internetu... Czy ta Polska będzie kiedyś normalna? Chyba nie za naszych czasów.... Smutny
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#4
Blood - o ironio - ten konkurs może Twoim terenom bardziej zaszkodzic niż pomóc
Odpowiedz
#5
A tak w drugą stronę.
Może będę lepiej pilnować jezior? Bo teraz żeby trafić na jezioro bez kłusoli to przypadek.
Wiem Ci ludzie zawsze byli i będą ale nie do przesady przez 2 lata nie miałem jeszcze ani jednej kontroli!!

Każdy ma swoje zdanie..
Odpowiedz
#6
Pewnie że każdy ma swoje zdanie, dlatego jest możliwość aby dyskutować Kwadr
Odpowiedz
#7
Pewne jest to że Mazury tego nie wygrają, lecz trochę rozgłosu myślę że nie zaszkodzi...
Wozik sam wiesz jak jest z tymi jeziorami, w jeziorach państwowych jest więcej kłusowników niż ryby..
Odpowiedz
#8
Wiem, wiem ale nie sądze ze ten rozgłos to zmieni. Poza tym ja wolę o poranku łowić bardziej kameralnie niż w tłoku jak na Marszałkowskiej Kwadr
Odpowiedz
#9
Nawet jakby Mazury wygrały to na pewno nie będzie takich tłumów o jakich mówicie.
Kiedyś było większe zainteresowanie, teraz to szkoda pisać pustki pustki pustki.
Więc coś jest nie tak, coś kosztem czegoś. Nie ma wędkarzy nie ma zarybiania itd

Moje zdaniePfftt
Odpowiedz
#10
Spoks Blood. Masz z pewnością wiele racji - jedno nakręca drugie. Jak zwykle prawda leży pewnie po środku
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leszcz z jeziora Bacik04 3 8.863 18-04-2010, 23:14
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.