Shrap-Drakers Fishing Forum
Stradic 4000FI
#1
Poczytam opini osób które uzytkują w/w mlynek.Tylko info z placu boju,nie polemika i inne tym podobne porady.Dziekuje i czekamOczko
Odpowiedz
#2
No ja użytkuje, a właściwie użytkowałem przez ostatnie prawie dwa lata, bo teraz jest w serwisie- zaczął ciężko chodzić i przerywać- gwarancji nie uznano, właściwie to już mnie nie dziwi - norma- mają wymienić jakieś łożysko, wyczyścić i posmarować, nawet się z nimi nie spieram, bo kręcioł faktycznie dostał trochę wody i piachu, a nawet błota. Jak był nowy- rewelacja!!!! Piękna praca jak w maśle, niestety dużo traci (jak niemal wszystkie kołowrotki) w konfrontacji z prawdziwym użytkowaniem. Trudno mi powiedzieć czy jestem z niego zadowolony- na pewno byłem w zeszłym sezonie. Ale teraz jak sobie policzę; kręcioł 1000+ teraz serwis 300+ ... i pewnie to znowu tylko na jeden sezon, to mam pewne wątpliwości czy warto. W międzyczasie, tzn po oddaniu stradica do serwisu kupiłem se exage 4000 za niecałe 3 stówy- jako nówka-sztuka pracuje rewelacyjnie- zarżną ją - kupie sobie kolejna za 3 stówy i wciąż będę miał nowy kołowrotek, mam jeszcze TP i stelle ze stajni shimano, i po doświadczeniach ze stradiciem, którego używałem do cięższego spina trzęsę się nad nimi, żeby ich nie zamoczyć, nie położyć na piachu, błocie... To zdecydowanie ogranicza mój komfort łowienia. Tak więc przemyśl sobie, czy za ta kasę nie lepiej kupić Ci trzy- cztery np Exage (co ja bym teraz wolał) i cieszyć się co rok nowym - pięknym kołowrotkiem, niż trząść się o kołowrót za tysiaka, i wiązać się z nim na kilka lat- o ewentualnym serwisie potem już nawet nie wspomnę.
Odpowiedz
#3
Dzięki @maniek72 za odpowiedz.Tak tez właśnie myśłałem,że te nowe to tylko ładnie wyglądaja ale w ciężkim łowieniu dają d...a szkodaBezradny Twoja opinia wystarczy aby odpuścic sobie ten młynek pomimo ciekawych rozwiazań technicznych.

Jeżeli cos moge polecić Ci od siebie to starsze Shimano TP 3000/4000TP PG lub HG z 2002 ale JDM tzn na wewnętrzny rynek Japoński.Bądz Daiwa Tournament 3000/4000.To g mnie młynki któe przetrwają cieżką orke.Cena do 1000zł mozna wyłuskac lux malinke,naprawdęUsmiech

W takim razie zostanę przy starych,brzydkich młynkachOczko
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  shimano stradic 2500 hg hagane pietryk3 3 8.127 07-10-2015, 20:27
Ostatni post: Marcin
  Stradic Fh Vs Rarenium Fa. kubas-1 6 7.112 27-05-2013, 21:56
Ostatni post: kubas-1
  Wymiana korbki w Stradic na pojedyńczą bandzior 6 9.736 25-04-2011, 18:29
Ostatni post: garbus
  stradic - oryginal czy podróbka? night_walker 9 12.222 07-05-2010, 16:03
Ostatni post: pafcio
  Shimano stradic oznaczenia tom76 7 13.154 17-11-2009, 17:12
Ostatni post: Mariano
  Shimano Stradic 2500 fi darek72 9 11.444 25-11-2008, 22:06
Ostatni post: Novis


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.