Shrap-Drakers Fishing Forum
Zjazd na mazurach?
#1
Witam!

Pomyślałem, że można by zrobić jakiś zlot późnym latem na mazurach.
Znam idealne miejsce na taką imprezę. Jeżeli jest to możliwe z Waszej strony to szczegóły podam później, na razie czekam na Wasze zdanie co Wy na to??
Odpowiedz
#2
Ja jestem za , ale jest jeszcze termin między 2 a 4 pażdziernika -to jest przywitanie Jesieni na Domaniowie i jest to już cylkilczna impreza Shrap- Drakersów. Jeśli podasz przybliżony termin - to można będzie jakoś się do niego przymierzyć i dać odpowiedż.Mysli
Odpowiedz
#3
Kaziu mały oftop odnosnie Domaniowa. A w tym roku przewidziane będą jakies łódki czy z brzegu ???
Odpowiedz
#4
Koniec września lub października, na razie piszę ogólnikowo resztę można ustalić wszyscy razem.
Chciałbym żeby główną metodą połowu byłby spinning, do dyspozycji jest 7 łódek na każdą po 2 osoby. Jest także pole namiotowe.
Czekam na więcej wypowiedziUsmiech
Odpowiedz
#5
Bartek w tym roku niestety z brzegu , ale jak ktoś będzie posiadał własne pływadeło też jest mile widziany.!!!Okok
Odpowiedz
#6
Kwadr Zjazd Drakersów Na MAZURACH??? Kwadr
Lejecie miód na moje serce !!!
Jeśli byłoby więcej chętnych to czemu nie !
Odpowiedz
#7
Heh Usmiech

A od ilu osób można myśleć o takim zlocie??
Odpowiedz
#8
Blood - to przecież nie ma reguły. Ważne jest chęć. Ja bym się na to pisał bo każda możliwość mazurskiego wypadu - o ile tylko czas pozwoli - jest dla mnie kusząca.
Odpowiedz
#9
No to się cieszęUsmiech

Jak dla mnie końcówka lata kojarzy się z ładnymi szczupakamiPfftt
Tak jak pisałem jest tam 7 łódek więc idealnie aby wyszaleć się na spinningUsmiech
Odpowiedz
#10
Ja z Edą przyjeżdzam na bank HahaHahaHaha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.