Shrap-Drakers Fishing Forum
Tuning kołowrotka
#11
(04-11-2012, 22:40)Król Tarcho napisał(a): Napisze teraz żebyś mógł pomyslec nad projektem.TP 3000 podwójna rączka i Zauber 4000Usmiech

Od Bayron-a mam trzpień który jest taki sam jak w Zauberku. Także już mogę coś kombinować. Najlepiej jakbym całą rączkę miał u siebie, odkręciłbym knoba i wytoczył z pianki coś na wzór swojego uchwytu chyba że są jakieś życenia specialne. Mogę zastosować orginalne łożyska które będą w starym uchwycie. Na Wigilję weź ze sobą rączki.


Co do Shimano to nie wiem jak wygląda trzpień oraz co ma w środku uchwyt, trzeba obejrzeć.
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#12
(04-11-2012, 22:51)Krystek napisał(a):
(04-11-2012, 22:40)Król Tarcho napisał(a): Napisze teraz żebyś mógł pomyslec nad projektem.TP 3000 podwójna rączka i Zauber 4000Usmiech

... i wytoczył z pianki coś na wzór swojego uchwytu chyba że są jakieś życenia specialne. ...

Bardziej stosowne będzie coś na wzór berła , ewentualnie korony Haha
Masz talent Krystek ...
Odpowiedz
#13
Jedno berło w domu w odpowiednim miejscu juz jest także w moich klamotach nie przewidujęHaha Pozatym takie różne wygibasy to tylko rozpraszają i nie czuć sandaczowych pstrykówUsmiech

Mogę Krystian ewentualnie zrobić jakieś fotki poglądowe żebyś sobie mógł looknąć mniej więcej co i jakUsmiech
Odpowiedz
#14
@Królu Tarcho

Niestety ale grawerowanie nie wyszło, chyba źle ustawili maszynę.

   
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#15
@Krystek -> z tego co widziałeś w jednym z młynków które są u Ciebie brakuje tego dekielka na obudowie Usmiech Jest jakaś farba (lub inny patent) by zakryć to miejsce ... Kulawo wyglądają te resztki kleju Dobani
Odpowiedz
#16
(21-11-2012, 12:20)Grisha napisał(a): @Krystek -> z tego co widziałeś w jednym z młynków które są u Ciebie brakuje tego dekielka na obudowie Usmiech Jest jakaś farba (lub inny patent) by zakryć to miejsce ... Kulawo wyglądają te resztki kleju Dobani

Spoko, cos się wymyśli. Może coś się dopasuje lub dorobi Okok
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#17
(21-11-2012, 10:05)Krystek napisał(a): @Królu Tarcho

Niestety ale grawerowanie nie wyszło, chyba źle ustawili maszynę.

Na upartego by odczytał ale zapewne nie taki miałeś zamysł finalny tego projektu.No cóż,pewnych rzeczy chyba nieda się zrobic profesjonalnieBezradny Ale dziękuję za chęć i jak juz sie dobierzesz do moich młynków to niech będzie i taki kapselekUsmiech
Odpowiedz
#18
(21-11-2012, 14:33)Król Tarcho napisał(a): Na upartego by odczytał

Coś tam widać ale nie jest to dobrze zrobione, ja osobiście nie jestem zadowolony.

C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Lightbulb Serwis kołowrotka Blanek 1 5.453 06-11-2016, 11:05
Ostatni post: okonhel
  Ząbkowanie kołowrotka laker 2 5.921 14-07-2013, 21:52
Ostatni post: Rasta
  Smarowanie kołowrotka - czym, jaki smar, olej etc. morouk 18 37.320 14-11-2012, 19:41
Ostatni post: Marcin
  Skręcenie górnej częśći kołowrotka-żyłka się plącze weloveunited 1 4.906 08-05-2012, 16:57
Ostatni post: Marcin-P


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.