Shrap-Drakers Fishing Forum
Zagłosuj na Shrapa - KONKURS POLSKI INTERNET 2012
#1
Nasza strona została zgłoszona do konkursu POLSKI INTERNET 2012 w kategorii "portale społecznościowe" - szczegóły na temat tego konkursu możecie znaleźć pod adresem http://www.polskiinternet.org.pl.

Do końca listopada trwa głosowanie internautów na portale zgłoszone do konkursu - i kieruję do Was gorącą prośbę o głosowanie na Shrapa Hura

   

Wystarczy że wejdziecie na portal klikając w niżej zamieszczony link, wybierzecie kategorię portale społecznościowe i zagłosujecie na Shrap-Drakers.pl.

ZAGŁOSUJ NA SHRAPA!


Dodatkowe informacje dotyczące głosowania podane przez Organizatora:

1. Podawany adres e-mail nie będzie w żaden sposób wykorzystany przez Organizatora lub firmy zewnętrzne do rozsyłania korespondencji/informacji handlowej. Potrzebny jest jedynie do weryfikacji głosowania i do ewentualnego kontaktu Organizatora z osobą, która wygra nagrodę rzeczową za udziału w głosowaniu.

2. Każdy internauta może zagłosować raz dziennie na wybraną stronę w każdej z kategorii. Odwiedź wszystkie kategorie i głosuj codziennie na wybraną w niej stronę.

3. Nasz system do głosowania monitoruje i sprawdza czy internauci nie używają do głosowania systemów ( tzw. robotów) nabijających liczbę głosów. Wszystkie takie próby spowodują usunięcie i nie zliczanie takich głosów.

Po zakończeniu każdego etapu konkursu rozlosujemy wśród internautów nagrody za udział głosowaniu, dlatego warto codziennie głosować we wszystkich kategoriach, gdyż zwiększa to szansę na wygranie nagrody.

Dziękujemy za każdy oddany głos!
Odpowiedz
#2
Głosowanie przy kawie Okok Nowa poranna tradycja ROTFL
Odpowiedz
#3
jeden wiecejHura
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#4
jest i mój Okok
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#5
Inaczej jak na SD nie mógłbym zagłosowaćOczko
Odpowiedz
#6
jest i ode mnie Okok
Odpowiedz
#7
Ja również też Haha
Odpowiedz
#8
I ode mnie poszło!
Odpowiedz
#9
Ja już dwa razy dałem głos...



... Bysior dawaj Stellę Pfftt
Odpowiedz
#10
Mysli Za dwa głosy Stella Mysli to jak będę codziennie głosował do zakończenia konkursu , powinienem dostać co najmniej jakiś jacht Cwaniak Haha Haha Haha
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konkurs - do wygrania... bysior 3 5.794 04-09-2018, 15:59
Ostatni post: bysior
  Mini konkurs - gumy za pomysły lub uwagi :) bysior 6 6.285 23-05-2018, 09:35
Ostatni post: bysior
  Wędkarski Konkurs Fotograficzny Normark Normark 64 60.147 01-10-2013, 08:23
Ostatni post: krzyko
  Konkurs Fotograficzny Miesiąca Robson 27 29.636 08-10-2012, 12:11
Ostatni post: Robson
  Konkurs na najlepszy wpis na blogu garbus 18 22.045 18-02-2012, 10:44
Ostatni post: rapa
  Konkurs - co za ryba garbus 26 26.836 25-09-2011, 07:50
Ostatni post: garbus
  Konkurs Fotograficzny 2009 -wyniki! bysior 22 26.770 07-04-2010, 08:05
Ostatni post: Marcel


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.