Shrap-Drakers Fishing Forum
I AM DRAPIEŻNIK
#21
(22-06-2009, 19:46)BartekP napisał(a): E tam za takie fotki ban Ci nie grozi Haha

Tych za które mi grozi nawet nie zmniejszamGlupek
Odpowiedz
#22
(22-06-2009, 19:54)Kryskon napisał(a): Żebym umiał tu fotki wstawiać to dopiero byście się ubawili. Z około 200szt. tylko z 20szt nadaje się do publikacji!

Proste:
robisz zdjęcie 800x600
w poście wybierasz "Nowy załącznik" i przegladasz pliki
dodajesz ten który ma być i klikasz "dodaj załącznik"
następnie klikasz wstaw do posta i pojawia się w tekście postu info o załączniku
klikasz odpowiedz i już możemy podziwiać fotki a bysior Nerwus
Odpowiedz
#23
Dawaj Kryskon !
Odpowiedz
#24
Rapa, żebym ja zaraz resztki zdjęć z Bulbaszona karty nie wrzucił Haha Panowie dzięki wszystkim za spotkanie i mam nadzieję, że w takim samym składzie spotkamy się za rok! Usmiech

Ryby co niektórym nie dopisały, ale nie o to chodzi w tych imprezach! Usmiech Kryskonik, powróciłeś widzę, teraz mam nadzieję że zobaczymy się na spływie Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#25
(22-06-2009, 20:22)bysior napisał(a): Rapa, żebym ja zaraz resztki zdjęć z Bulbaszona karty nie wrzucił Haha Panowie dzięki wszystkim za spotkanie i mam nadzieję, że w takim samym składzie spotkamy się za rok! Usmiech

Ryby co niektórym nie dopisały, ale nie o to chodzi w tych imprezach! Usmiech Kryskonik, powróciłeś widzę, teraz mam nadzieję że zobaczymy się na spływie Usmiech

Nie starasz nie strasz mówiłeś że nic nie ma na karcie Bulby Dokuczacz
Odpowiedz
#26
Wyschła trochę i co nieco odzyskałem Haha

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#27
To nie wywołuję wilka z lasuBoisie
Odpowiedz
#28
Fotki z Drapieżnika wysłałem dla Tomka. Prześlijcie mi Wasze fotki kryskon13@wp.pl
Odpowiedz
#29
Ech, pogratulować wszystkim chciałem dobrej zabawy a zwycięzcom jeszcze lepszych wyników za rok. Pozdrawiam - Puzio.
Ps. Kaziu współczuję ci „samochodowego dramatu” najważniejsze że Tobie i Bodziowi nic się nie stało. Nie przejmuj się żelazo to rzecz nabyta. Trzymaj się i do zobaczenia.
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.