Shrap-Drakers Fishing Forum
[P] Przyjmę kilka małych woblerów
#1
Przyjmę kilka małych woblerów kleniowych będę łapał klenie w małej ale dobrze znanej mi rzecze więc potrzebuje kilka smużaków nie mogą pływać więcej niż 20cm pod wodą bo rzeka mała i płytka szerokości z 5-10m i głębokości 5-1,50(w niektórych miejscach). Jakby coś proszę o priv.
Pozdrawiam Jaro1997Papa2
Odpowiedz
#2
Jak pokryjesz koszty wysyłki to mogę ci podesłać kilka jajek na spróbowanie 1,5cm.
Odpowiedz
#3
Witam a jakie to są wobki zdjecia bym mógł zobaczyć i ile wysyłka by kosztowała.
Pozdrawiam Jaro1997
Odpowiedz
#4
To są takie [Obrazek: p1030616q.jpg]
By kilerpulawy at 2012-06-11 a przesyłka to ok 6zł
Odpowiedz
#5
Jaro1997, piszesz ze potrzebujesz smużaków schodzących do 20cm Dokuczacz Więc albo smużaki chcesz - czyli wobki smużące po powierzchni wody albo woblery płytko schodzące - jak dobrze poprowadzisz to pójdą do 20cm. Oczywiście smużaka też sprowadzisz pod wodę ale to inna bajka
Odpowiedz
#6
Dołączam się - potrzebuję pracy, mieszkania, kilkuhektarowej działki z małym stawem, najlepiej w Wielkopolsce lub Pomorzu... Pokryję koszty wysyłki...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#7
@Salmo_Salar, zastanawiam się skąd u ciebie
tyle sarkazmu.Szwedzi dają nawet całą wysepkę
i to za darmo a wody masz tam dookoła, wystarczy
tylko wyjechać.Dokuczacz

Pozdrawiam waldi-54Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
Odpowiedz
#8
(08-08-2012, 14:25)waldi-54 napisał(a): @Salmo_Salar, zastanawiam się skąd u ciebie
tyle sarkazmu.Szwedzi dają nawet całą wysepkę
i to za darmo a wody masz tam dookoła, wystarczy
tylko wyjechać.Dokuczacz

Pozdrawiam waldi-54Papa2

Waldek, szkoda nerwów, ten typ tak ma. Tona żółci w nim siedzi, za to licznik postów prawie mu się już obróciłOczko
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#9
Oj Salmo, Salmo - a Ty dalej swoje...
Wstaw może jakieś zdjęcie swoje z rybą, bo już zaczynam podejrzewać że Ty w ogóle ryb nie łowisz tylko kupę czasu spędzasz na forach i lubujesz się w różnorakich dyskusjach. Inteligencji Ci nie brakuje - to fakt - ale sarkazmu masz nie wiele mniej...FigielekFigielekFigielek

Nie bierz tego do siebie Okok. Naprawdę, ale czy tak nie zrozumiałym dla Ciebie jest prośba Jaro??? Nikt Ci nie każe się do niej przychylać. Uwierz mi - są na świecie ludzie pomagający bezinteresownie. To wciąż nie jest postawa "z kosmosu"
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#10
Wiszą mi zdjęcia, wiszą mi posty, wisi mi to co o mnie myślicie, przychodzę tutaj podyskutować. Kolegi jaro nie znam, ale już napatrzyłem się na tych co piszą "daj", a następnie wszystko jest podpięte pod post "sprzedam...".

Kolego jaro, nie wybrzydzaj. Nie pytaj jakie to są wobki tylko całuj rękę kilera z Puław za pomoc. Niestety, takiego dobrego serca dla obcych ludzi nie mam, wolę dać biednym dzieciakom z mojego miasta parę wabików niż posłać to w Polskę do nie wiadomo kogo. Nie obraź się jaro...

Kiedyś to zaczynało się od teleskopa 2 m, parę gum, żyłka i jakiś pokręcony wolfram od starego. Teraz w głowie smużaki, rodmasy, dzielone rękojeści, nanofile...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Oddam kilka korpusów do wykończenia Krystek 11 14.198 10-12-2013, 16:00
Ostatni post: gonzaless
  Przyjmę muszki, materiały itp. pampi 6 5.244 18-11-2013, 19:21
Ostatni post: czermin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.