Shrap-Drakers Fishing Forum
Rzeka Wel
#1
Mam zaproszenie nad tą rzekę i poszukuje info na jej temat ,może ktoś z szanownych panów-pań wędkował w jej wodach
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#2
(28-06-2012, 09:29)gusto napisał(a): Mam zaproszenie nad tą rzekę i poszukuje info na jej temat ,może ktoś z szanownych panów-pań wędkował w jej wodach

Się zdarzyło parę razyOczko Co chcesz wiedzieć?
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#3
To wszystko ,co powinienem i to co chcesz lub możesz powiedziećBezradny
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#4
Witam.Kolego ja właśnie z gustem wybieramy się nad Wel i każda informacja będzie dla nas cenna. Oczywiście haki bezzadziorowe i no kill. Znajomy mi mówił że najlepiej jechać i zostawić samochód przy moście w Chełstach i puścić się w dół rzeki w kierunku słynnego piekiełka za pstrągiem na spinning. Na co tam łowiłeś i może jakieś inne miejsca polecisz. Jak tam wygląda nabrzeże bo słyszałem że można iść podobno cały czas brzegiem.dzięki i pozdro
Odpowiedz
#5
Jeśli chodzi o Chełsty to właśnie w tej wiosce przebiega linia podziału terytorialnego między okręgami toruńskim i ciechanowskim(Toruń w dół od progu wodnego, Ciechanów w górę). Warto zbadać kwestię licencji i zasad wędkowania(z tego co pamiętam w Ciechanowie właśnie No Kill i haki bezzadziorowe).
Odcinek Piekiełko jest bardzo malowniczy i dla samych widoków warto go zwiedzić.
Brzegi na tym odcinku mają niezłą dostępność(tylko na samym Piekiełku są dość strome i trzeba się wspinać).
Ja łowiłem na pstrągowy standard czyli: woblerki i obrotówki. Kiedyś killerem tam był 5cm ripper w kolorach pstrąga tęczowego z pieprzem(czarne kropki).
Swojego największego pstrąga(47cm) złowiłem idąc w górę od tamy w miejscowości Trzcin. Odcinek trudniejszy, bo brzegi są tam bagniste.

Z rzeczy zasłyszanych a niepotwierdzonych(po prostu nie miałem okazji sprawdzić), to z rybą jest dużo lepiej na odcinku zarządzanym przez Okręg Ciechanowski(częste kontrole).
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#6
ostatni wypad na Wel 34cm Kolejny w sobote do niedzieli sobota odcinek Ciechanowski niedziela
odcinek Toruński zobaczymy czy uda się coś sfotografować
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#7
mina mówi wszystko :oczko:
gratulacje Oklasky Oklasky Oklasky
Odpowiedz
#8
Brawa za kropkaOklaskyOklasky
Odpowiedz
#9
Do kompletu brakuje tylko podania namiarów gps na konkretną miejscówkę. Glupek Smutny Dobani
Odpowiedz
#10
Most w Chełstach 1000m w górę odcinek Ciechanowski
za pochylonym drzewem 20m od zmorszałego kamienia
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Rzeka Jeziorka andrew 56 83.726 20-12-2016, 13:42
Ostatni post: pawcio
  Rzeka Bug okolica Dubienki. Puzio 14 16.479 16-10-2012, 15:09
Ostatni post: przem
  rzeka bystrzyca- kraina pstrąga i lipienia trociu 1 5.422 29-09-2011, 07:28
Ostatni post: morouk
Wink Rzeka Pasłęka adam-z82 12 15.580 15-04-2011, 15:36
Ostatni post: Salmo_Salar
  rzeka Bug Adike 2 5.384 17-11-2010, 16:56
Ostatni post: Adike
  Poszukuje jeziora obok którego płynie rzeka :) Krystek 11 14.145 08-08-2010, 17:46
Ostatni post: sacha


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.