Shrap-Drakers Fishing Forum
"Trójkątny" zbiornik nad Zegrzem
#1
Cześć,
Lokalizacja obok mostu przy trasie na Serock.
Czy ktoś z Was miał okazję wędkować nad tą wodą lub wie czy to w ogóle jest warte zachodu?
Kilkukrotnie przejeżdżając tamtędy widziałem siedzących wędkarzy, ale nie miałem czasu podjechać i porozmawiać, poza tym nikt prawdy nie powie Usmiech
Szukam wody stojącej na spławiczek i feeder, niedaleko Wawy, a że często bywam nad zalewem, to postanowiłem zainteresować się tym oczkiem.
Z góry dziękuję za cenne informacje.
Odpowiedz
#2
Dobrodzieju - płotki i linki potwierdzam ( linki rozmiar do 35cm), o reszcie rybostanu wiedzy nie mam.
Pozdr!
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#3
(22-06-2012, 15:36)Wozik77 napisał(a): Dobrodzieju - płotki i linki potwierdzam ( linki rozmiar do 35cm), o reszcie rybostanu wiedzy nie mam.
Pozdr!

O, to zacnie Usmiech
Podpowiedz mi jeszcze na którym brzegu lepiej się rozłożyć, przy drodze na miejscowość Zegrze czy od strony lasu (widziałem tam chyba kilka drewnianych pomostów)?
Odpowiedz
#4
Ryba tam jest i to ładna. Jeden z członków mojego koła regularnie łowi tam karpie, liny i to w sporych rozmiarach, drapieżnik też jest Usmiech ogólnie woda dosyć ciekawa, mnie odstrasza od niej bliskość trasy na serock
Odpowiedz
#5
Dzięki za wszystkie informacje. Będę musiał poświęcić trochę czasu na rozpracowanie tej wody, bo spędziłem tam ostatnią sobotę i nie miałem nawet puknięcia. Dosłownie 10min przed moim zebraniem się, na stanowisko obok przyszedł jakiś dziadzio, rzucił feederem na środek i wyjął pięknego leszcza, przypadek czy zna ten "teren"? Bezradny
Odpowiedz
#6
Ja tam łowiłem na spina i nic. Rybki sie jakieś spławiają. Intrygowała mnie butelka która stała nieruchomo na wodzie mimo wiatru. Obrzucałem ją jak mogłem (była na granicy rzutu) i się poddałem.
Odpowiedz
#7
(26-06-2012, 21:46)harp napisał(a): Ja tam łowiłem na spina i nic. Rybki sie jakieś spławiają. Intrygowała mnie butelka która stała nieruchomo na wodzie mimo wiatru. Obrzucałem ją jak mogłem (była na granicy rzutu) i się poddałem.

To pewnie był znacznik nęconego łowiska. Siatkę, czy sznur byś raczej zaczepił.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#8
Potwierdzam powyższe wypowiedzi kolegów - szczególnie warto zasadzić się na karpie i amury, wymaga to kilkudniowego nęcenia.

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Arciechów nad Narwią lub Bugiem? Krystek 4 10.216 20-06-2013, 06:01
Ostatni post: marcist
  zbiornik Machów hairy 5 6.834 28-03-2013, 17:26
Ostatni post: gruncik
  kwatera (domek) nad Bugiem Artur Z. 34 37.296 30-04-2012, 10:30
Ostatni post: qsmil


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.