Shrap-Drakers Fishing Forum
urlop na Pomorzu a więc gdzie nad wodę w okolicy Gdańska?
#1
W najbliższą niedzielę ruszam z rodzinką i znajomymi na tydzień do Stegny, byliśmy tam też w zeszłym roku. Udało mi się wówczas połowić nad kanałami Linawy oraz Śledziowym (szczupaki, okonie). W tym roku chciałbym spróbować czegoś innego. Zastanawiam się nad Wisłą w okolicach mostu na 7 (Kiezmark) ewentualnie Martwa Wisła a może ktoś z Was mógłby coś zaproponować?? Cel wypraw...? najchętniej sandacz, okoń, szczupak
Odpowiedz
#2
(07-06-2012, 14:19)smerfik napisał(a): W najbliższą niedzielę ruszam z rodzinką i znajomymi na tydzień do Stegny, byliśmy tam też w zeszłym roku. Udało mi się wówczas połowić nad kanałami Linawy oraz Śledziowym (szczupaki, okonie). W tym roku chciałbym spróbować czegoś innego. Zastanawiam się nad Wisłą w okolicach mostu na 7 (Kiezmark) ewentualnie Martwa Wisła a może ktoś z Was mógłby coś zaproponować?? Cel wypraw...? najchętniej sandacz, okoń, szczupak

smerfik uderz na Dorsza do Władka naprawdę fajna sprawa spróbuj coś nowego naprawdę warto Pfftt
Odpowiedz
#3
marcist nie pluj mi w twarz Oczko
Odpowiedz
#4
(08-06-2012, 01:35)smerfik napisał(a): marcist nie pluj mi w twarz Oczko

nie rozumiem Mysli
Odpowiedz
#5
Witaj
ja bym polecał jez.Żarnowiec .można tam wynająć łódź ,polecam miejscówkę w Nadolu jest tam przystań Willa Orfa ceny za wynajęcie łodzi są przestępne i można też tam przenocować .
Byliśmy tam wczoraj naprawdę jest super Usmiech
Odpowiedz
#6
No i jest swietne jedzenie. Dodatkowo rzut beretem do Debek gdzie sa piekne plaze. Splywpiasnica zaledwie kilka kilometrow od Nadola.rodzina tez bedzie miala co robic. Smerfik ajak bexziesz mial szczescie to mozesz tez spotkac Shakire Kwadr
Odpowiedz
#7
możesz jeszcze pomyśleć nad rzeką Reda i poganiać za pstrągiem potokowym o tęczowym oraz trocią:

http://www.rzekareda.bnx.pl/news.php

albo w Chłapowie lub Jastrzębiej Górze spróbować złowić trocie w morzu Usmiech
Odpowiedz
#8
(09-06-2012, 11:41)andrew napisał(a): Smerfik a jak bedziesz mial szczescie to mozesz tez spotkac Shakire Kwadr

Tylko uważaj na Gerarda Pique, bo Oni tam gdzieś w okolicy aktualnie razem raczej się prowadzająHaha
A tak swoję drogą chyba Michał miałby problem od kogo autograf pobrać. Od gwiazdy muzyki pop czy gwiazdy swojej ulubionej BarcyHahaHejkaHura
Dziś w Przeglądzie Sportowym:
   
Odpowiedz
#9
dziękuję za sugestię, na pewno z czegoś skorzystam...
pierwszy dzień na Pomorzu pozytywnie, nie padaHahaHahaHaha
aczkolwiek brakuje do pełni szczęścia tak z 5 stopni in plus

w okolicach PGE Arena wczoraj nie byłem,
mecz oglądałem w domku
za to był mój serdeczny kolega na meczu
a dla fanów Szakiry ta oto fotka Pfftt
   
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wydatki nad Zegrzem, czyli jak się bawić to się bawić... bysior 10 10.694 25-04-2014, 07:08
Ostatni post: sacha
  Mięsiarstwo nad Narwią:) colednik 60 53.959 31-10-2012, 17:51
Ostatni post: Salmo_Salar
  Gdzie w styczniu w góry? bandzior 5 7.880 10-01-2012, 20:55
Ostatni post: majeczka.kot
  Widoki z nad wody . moczykij 4 7.470 12-12-2011, 14:26
Ostatni post: krzyko
  Spotkanie nad Jesiennym Zegrzem - czy się odbędzie? Krystek 194 129.581 13-09-2011, 22:04
Ostatni post: kojoto
  maj 2011 - za czym i gdzie? Paweł 22 24.518 04-05-2011, 09:25
Ostatni post: kaczy
  Serpelice/Gnojno DZIKI gdzie to jest? turkućpodjadek 4 8.546 29-07-2010, 09:07
Ostatni post: night_walker
  Gdzie na ryby? Paweł 50 48.006 07-06-2010, 15:47
Ostatni post: bysior
  Gdzie na 1 maja? morouk 17 16.473 30-04-2010, 15:09
Ostatni post: colednik


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.