Shrap-Drakers Fishing Forum
{S} małe wachadła
#1
10 wachadłówek do wzięcia za 60 zł z wysyłką po mojej stronie.
Wystawione też na innym forum.

   
   
Odpowiedz
#2
To w lewym dolnym rogu na piewszym zdjęciu znam- rewelacja- szczerze polecam- mam kilkadziesiąt sztuk produkcji tego Pana "Ł" - cholernie skuteczne na płytkich, zarośniętych wodach.
Ps. Reszta bez rewelacji- sprzedajesz blachy średnio po 6 zł.które w sklepie kosztują 4Haha
Odpowiedz
#3
(29-05-2012, 22:04)maniek72 napisał(a): To w lewym dolnym rogu na piewszym zdjęciu znam- rewelacja- szczerze polecam- mam kilkadziesiąt sztuk produkcji tego Pana "Ł" - cholernie skuteczne na płytkich, zarośniętych wodach.
Ps. Reszta bez rewelacji- sprzedajesz blachy średnio po 6 zł.które w sklepie kosztują 4Haha

Nie kupujesz nie komentuj.
Co do ceny to jest moja sprawa, poprostu na tyle je wyceniłem. Nikt nie napisał że niemożna sie targować. Kwadr
Odpowiedz
#4
(30-05-2012, 11:59)atb69 napisał(a): Nie kupujesz nie komentuj.
A nie wiem dlaczego, ale niech Ci będzie.Tak
Odpowiedz
#5
(30-05-2012, 13:20)maniek72 napisał(a):
(30-05-2012, 11:59)atb69 napisał(a): Nie kupujesz nie komentuj.
A nie wiem dlaczego, ale niech Ci będzie.Tak

A ja wiem dlaczego:

Regulamin giełdy:

"2) W ogłoszeniach nie prowadzi się dyskusji oceniających dany przedmiot, dopuszczalna jest dyskusja między sprzedającym a zainteresowanymi doprecyzowująca temat lub ofertę"
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#6
Do zestawu dokładam to co na foto:

   


Wielkość skrzydełka 0 i 1, dość cienki drut ale raczej wytrzyma. Kupiłem do przezbrojenia ale nie mam czasu Beczy
Sprzedaję wszystko jako zestaw, cena pozostaje bez zmian.


Odpowiedz
#7
Cena w dół 50zł i moja wysyłka
Odpowiedz
#8
Oddam za 40 zł z wysyłką
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Małe porządki w szafie rapa 6 4.498 23-09-2014, 13:39
Ostatni post: rapa
  {S} małe wobki atb69 4 4.798 09-07-2012, 11:12
Ostatni post: atb69


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.