Shrap-Drakers Fishing Forum
sprężyna terkotki Daiwa Exceler
#1
Poszukuję sprężynki z Daiwy Exceler 3000E, która znajduje się pod szpulą i jest odpowiedzialna za terkotanie. Czy może ktoś ma pomysł gdzie mogę to dostać? Mysli
Niestety ta która służyła jeszcze do niedawna jest teraz w 2-óch kawałkach Zly Jeśli nigdzie nie znajdę spróbuję z drutem sprężystym Cwaniak

   

   

Odpowiedz
#2
Mauricio, jak obrobię się zajęciami to się z Tobą skontaktuję.Jezyk_oko A na razie nie płacz-mam plasterek HahaFigielek (__[::]__)
Odpowiedz
#3
Wpadnij to dopasujemy i zamówimy taką Usmiech chyba że masz numer części ze schematu?

@ młodość... szybkość... nie pogadasz Oczko
Odpowiedz
#4
Schemat pewnie gdzieś mam ... Mysli

Jaki będzie okres oczekiwania? Pewnie w sobotę wpadnę Usmiech
Odpowiedz
#5
Będę do 14 ale chyba mam Excelera w sklepie to podejrzymy numer części Okok
Odpowiedz
#6
Domin, mam taką w domu "nówka sztuka" ale właśnie robi za rezerwę, bo to samo mnie spotkało w ubiegłym roku przy Daiwie w rozm. 4000. Obecnie młynek jedzie na sprężynce wykonanej z agrafki i cóż mogę powiedzieć - jest zadziwiająco dobrze.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#7
(18-05-2012, 08:55)tymon napisał(a): Domin, mam taką w domu "nówka sztuka" ale właśnie robi za rezerwę, bo to samo mnie spotkało w ubiegłym roku przy Daiwie w rozm. 4000. Obecnie młynek jedzie na sprężynce wykonanej z agrafki i cóż mogę powiedzieć - jest zadziwiająco dobrze.

Kurcze mnie wkurza cichość terkotki w mojej Daiwie, może faktycznie dorobić coś mocniejszego.Co ja zrobię że lubię gdy kołowrotek gra tą muzykę głośniej MuzaHaha
Odpowiedz
#8
Właśnie problem w tym, że nie miałem z czego dorobić tej sprężynki. Pomysł z agrafką wpadł nagle do głowy i okazało się to strzałem w 10. Co tu dużo będę gadał - jest o wiele lepiej niż było i właśnie Krzysiu słychać wyraźniej tą jakże miłą muzykę dla ucha wędkarza Haha
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#9
@Tymon, możesz wrzucić foto twojego tuningu Prosi
Odpowiedz
#10
Jutro zrobię fotę i wstawię Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stara czapka DAIWA waldi-54 3 6.112 09-12-2016, 07:25
Ostatni post: bysior
  [K] Poszukiwana sprężyna do szarpanki bysior 1 5.239 01-09-2016, 18:25
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.