Shrap-Drakers Fishing Forum
II Otwarte Zawody Shrap Drakers
#1
Relacja - a właściwie czas jej publikacji wydłużył się nie miłosiernie... z mojej winy - przepraszam wszystkich. Ale w końcu się udało Hura

Panowie i Droga Szalona Shrap Drakerko - osobiście dodam od siebie, że zaskoczyliście mnie niesamowicie! Nie myślałem nawet - że zawody wyjdą tak świetnie - a to wszystko dzięki Wam Usmiech Mam nadzieję, że sprostaliśmy choć trochę Waszym oczekiwaniom związanych z organizacją - uczymy się cały czas - następnym razem, bogatsi o nowe doświadczenia będziemy próbować przeskoczyć stopień w organizacji Usmiech

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i mam nadzieję, że zobaczymy się ... już niedługo....Milczek

http://shrap-drakers.pl/index.php?go=wyprawy/otwarte_zawody_relacja/otwarte_zawody_relacja
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
Było bardzo fajnie. Następnym razem też się chętnie zjawię Usmiech
Odpowiedz
#3
Było naprawdę ekstra .Jeszcze raz wielkie podziękowania dla organizatorówOkokOklaskyOklaskyOklasky.Czekam z niecierpliwością na następne spotkanie.
Odpowiedz
#4
superastycznieUsmiech
Odpowiedz
#5
Tą fajną atmosferę tworzymy my wszyscy - każdy z Drakersów ma swój wkład w to, jak później takie imprezy wspominamy.
Ja powiem Wam szczerze, że już wieczorem po zlocie zaczynałem zadawać sobie pytanie - kiedy spotkam tych ludzi następnym razem, ludzi z którymi sympatycznie będę mógł porozmawiać o sprawach przyrodniczo-wędkarskich, o towarzyskiej, życzliwej rywalizacji nie wspominając.
I mam nadzieję, że spotkam ich ( a także tych którzy tym razem być nie mogli ) niebawem !!!

Jeszcze raz wielkie dzięks !!!
Odpowiedz
#6
Wspaniała imprezaOklasky - szkoda że mnie zabrakło Beczy
Odpowiedz
#7
Przeczytałem relację i tym bardziej szkoda mi się zrobiło, że Was nie mogłem poznać.
Bo imprezka, jak mogłem poczytać, udała się wspaniale. Wierzę, że następne takie spotkanie będzie w terminie, który pozwoli mi być.
Aha, tylko chciałbym jeszcze wiedzieć jedno. Jaka rybka wygrała?
Odpowiedz
#8
Wygrały 2 klenie ,o ile pamiętam 32 i 40 cm.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wigilia Shrap-Drakers 2009 bysior 63 50.369 20-12-2009, 09:26
Ostatni post: Kaz
Smile Oficjalne spotkanie shrap-drakers rapa 81 60.926 20-11-2009, 22:15
Ostatni post: Wozik77
Information Spotkanie Shrap-Drakers i TEAM RAPA bysior 89 70.390 20-07-2009, 21:25
Ostatni post: Wozik77
  zawody spin gnojno 16.11.2008 Peter 28 22.415 28-03-2009, 10:19
Ostatni post: Peter


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.