Shrap-Drakers Fishing Forum
wobki maselinho
#31
(10-07-2012, 16:29)krzyko napisał(a):
(10-07-2012, 08:37)maselinho napisał(a): takie cudo zmajstrowałem dla Kaczego na sumaUsmiech 48gr. ok. 9cm
Michał, czy mnie oczy nie mylą ? Oklejony tiulem ? Coraz ładniejsze Oklasky

Nie Krzysiu to nie jest tiul, to siatka z moskitiery, bardzo fajnie się nią okleja.
(L)
Odpowiedz
#32
(11-07-2012, 06:37)maselinho napisał(a):
(10-07-2012, 16:29)krzyko napisał(a):
(10-07-2012, 08:37)maselinho napisał(a): takie cudo zmajstrowałem dla Kaczego na sumaUsmiech 48gr. ok. 9cm
Michał, czy mnie oczy nie mylą ? Oklejony tiulem ? Coraz ładniejsze Oklasky

Nie Krzysiu to nie jest tiul, to siatka z moskitiery, bardzo fajnie się nią okleja.
Tiul czy siatka, ale oklejane , nie malowane Okok

Odpowiedz
#33
Nowe zabawki:
Testy nad Wkrą Usmiech

   

   

   

Lakierowane hartzlackiem i szczerze mówiąc jest 100 razy lepszy od Domaluxa.
(L)
Odpowiedz
#34
Coraz ładniejsze Oklasky
Odpowiedz
#35
Fajny ten pasiak w środku Okok czym malujesz woby ?
Odpowiedz
#36
maluję spreyami i teraz kupiłem akryle i nimi się bawię. Muszę kombinować żeby zaradzić coś na swoje bez talencie malarskie Usmiech
(L)
Odpowiedz
#37
Chciałem się podzielić moimi wypocinami, od roku nic nie robiłem, ale ostatnio mnie znowu naszło i coś zacząłem skrobać.

Na razie to powiedzmy prototypy, zobaczę co mi z tego wyjdzie, jak nic to na czapce zawisną albo plecaku.

Woblerki nie są jeszcze dokończone, ale coś dłubię cały czas ostatnio.

Docelowo mają to być karasie, oczywiście jak mi wyjdzie jakieś malowanie.

   

Długość ok 6,5cm.
Ważą od 12gr do 14gr w tej chwili i waga na pewno będzie trochę większa
Obciążenie dałem w każdym w innym miejscu: z przodu, w środku i na końcu.

Oczy wykombinowałem sobie z kulek do broni ASG.

   

przecięte na pół i spłaszczone od góry + kropla czarnej farby. Ciekawe jak będą wyglądać po kilku warstwach lakieru. Zastanawiam się czy przed kroplą w oku najpierw nie polakierować oka kilka razy, może wyjdzie oko 3D lub coś w tym stylu, co myślicie?

A to cudo ma być szczupakiem. Trochę skarłowaciał, ale to może będzie jego urok hehe.

   

Długość około 13cm. waga na tą chwilę około 27gr. obciążenie z tyłu.
Tym razem postanowiłem nacięcia na stelaż zrobić od góry i na dolne oczko wiercę dwa małe otworki i już w korpusie robię stelaż. Przypadło mi to do gustu i patent Krystka z owinięciem nitką przy oczkach super, bardzo wzmacnia mocowanie.

   

Po kaponie wylądowały w wodzie i wydają się elegancko wyważone, obym tylko nie popsuł malowaniem i powinno być dobrze.

Jeszcze skrobię kilka okoni i uklei. Zrobiłem sobie szablony żeby w miarę powtarzalne wychodziły, zobaczymy na razie mam wenę i chęci i najważniejsze kierownik w pracy się nie czepia że robię ciągle bałagan w biurze.

Chętnie wysłucham opinii i konstruktywnej krytyki.
(L)
Odpowiedz
#38
Nie znam się na robieniu wobków więc nic konstruktywnego Ci nie napiszę Pfftt Ale szczupaczek klasa Oklasky Oklasky Oklasky
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wobki kenart linekmatch 25 24.430 31-01-2012, 19:20
Ostatni post: gusto
  Cóż to za wobki? night_walker 30 30.936 08-08-2011, 08:26
Ostatni post: krzyko


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.