Shrap-Drakers Fishing Forum
Odległościówka
#11
Kijek na który ja poluje to Mikado Evergreen Travel Match. Ciężar wyrzutu to do 28gr przy długości 3,90-4,20 i do 30 gr przy 4,50m. Ze wszystkich matchówek jakie oglądałem tylko ta przykuła moją uwagę. Jest sprężysta, bardzo leciutka i czuć w mniej moc.
Link http://duzaryba.pl/sklep/product_info.php/cPath/235_241/products_id/4032
Polecam
Odpowiedz
#12
wygląda ciekawie, ale trzeba pomacaćHaha
Odpowiedz
#13
Powiem Ci szczerze, że jak go pomacałem (3.90m), to aż nie wierzyłem, że można zrobić wędkę o tej długości i lekką jak spinning UL. Prawie nie czuć jej w ręku i nie pracuje na całej długości jak trzcina przy machaniu na sucho, tylko wprost idealnie na 1/3 długości. A pod obciążeniem ładnie się gnie.
Odpowiedz
#14
witam cie kolego co do odległościówki specjalizuje się w tej metodzie i powiem ci ze jest to bardzo obszerny rozdzial a wic co do kija polecam ci bardzo lekki kijek 420 cm firmy browning seria ambition match bardzo lekki wiem bo sam go mam i towarzyszy mi nawet przy polowie duzych karpi linow oraz karasi kolowrotek mam do niego shimano exage fd bardzo fajny i lekki z hamulcem walki oraz co jest wazne z plytka szpula co do tej metody jest wskazane dalej lecimy to zylka na wiosenne wypady ploc leszcz uzywam zylki 0,12 co do karpi linow karasi urzywam 0,16 urzywalem 14 jak stracilem pare ryb zycia to ziekszylem srednice na 16 przyponowka to o 2 oczka mniej co do przyponowek urzywam roznych chodzi oto zeby byla jak miekka i pieknie naturalnie prezentowala przynete w wodzie ale polecam ci przyponowki firmy trabucco sa naprawde rewelacyjne haki kazdy ma swoje wyprobowane ja urzywam ownera lub mustada i co musisz sczegolnie zwucic uwage zeby mialy szerokie kolanko poniewarz lowimy z duzego dystansu wiec trzeba ta rybke jakos zaczac jesli bedziesz miec wiecej pytan wal smialo napewno ci odpowiem pozdrawiam
Odpowiedz
#15
Podepnę się pod ten temat bo mam zagwozdkę Bezradny Zaczyna się martwy sezon ale po głowie chodzi mi plan zakupowy na rok 2013 czyli zakup młynka do matchówki ... Generalnie jestem bardzo zadowolony z posiadanej od roku catany 3000 sfb i niby jestem zdecydowany na zakup drugiej ale ... Ale dokładając parę groszy można by wziąć nexave 3000 sfb Usmiech Tak więc pytanie do znawców tematu i grzebaczy w młynkowych bebechach -> Czy te młynki różnią się tylko i wyłącznie kolorem i tym, że nexave ma jedno łożysko więcej czy są jeszcze jakieś inne, ciekawsze szczegóły Mysli pozdrawiam - Grisha
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.