Shrap-Drakers Fishing Forum
Ciekawe , nietypowe zdjęcia z naszych wypadów
#81
Podrzucam filmik z wędkowania nad zalewem zegrzyńskim i mała przygodą Usmiech) Kojoto dorzuci bardzo ładne fotki. Wybaczcie telefon chyba coś szwankuje.

Pozdrawiam
W życiu piękne są tylko chwile... dlatego u mnie chwila trwa przez całe życie Usmiech
Odpowiedz
#82
hahahaha rewelacja, śliczne zwierzakiUsmiech

Jaki to traper...dobrze wabiPfftt Bez Starej były?
Odpowiedz
#83
karp lin karaś UsmiechUsmiech rybek dzisiaj wybitnie nie połasił ale złasił łasice OczkoOczko i to sztuk trzy, bez starej... Usmiech
W życiu piękne są tylko chwile... dlatego u mnie chwila trwa przez całe życie Usmiech
Odpowiedz
#84
Fajna przygoda. Nie wiem, nie znam się, ale na moje oko to są raczej norki amerykańskie.
Odpowiedz
#85
(11-07-2013, 07:09)spining napisał(a): Fajna przygoda. Nie wiem, nie znam się, ale na moje oko to są raczej norki amerykańskie.
I ja uważam że to norki i pomimo niewątpliwego uroku osobistego to bardzo szkodliwe dla naszego ekosystemu zwierzęta.Zobaczcie że nie boją się człowieka i do tego nie zapadają w sen zimowy, co umożliwia im bezkarne zagryzanie zimą naszych rodzimych gatunków nawet sporo większych.
A najgorsze jest to że norka amerykańska przyszła do nas od ruskich PffttHaha

Odpowiedz
#86
Dzięki za informację i rzeczywiście macie rację... to nic innego jak norki amerykańskie Usmiech
W życiu piękne są tylko chwile... dlatego u mnie chwila trwa przez całe życie Usmiech
Odpowiedz
#87
Podkarmić,niech podrosna a potem na futerko skoro to szkodniki.Przynajmniej Wasze Panie nie będą miały nic przeciwko przed kolejnym wypadem na rybki,bilet całorocznyHaha
Odpowiedz
#88
takich skorek to trzeba ze 200 na futerko to raz a dwa koszta wyprawienia i uszycia futerka zrujnowały by kieszeń nie jednego wędkarza wiec lepiej co jakiś czas zrobić drobne spięcie z tą lepszą polówką
Odpowiedz
#89
Łowić nie miałem jak to chociaż porobiłem sobie zdjęcia.Miejscowy wędkarz w kameralnej sceneriiUsmiech
   
Odpowiedz
#90
Witam wszystkich,

Ode mnie takie "nietypowe" zdjęcia wędkarskie Usmiech

                       
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Humor i śmieszne zdjęcia. banita 17 24.112 09-03-2015, 21:19
Ostatni post: banita
  Wędkarskie i inne zdjęcia z mojego archiwum. banita 14 17.595 25-02-2015, 21:00
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.