Shrap-Drakers Fishing Forum
Ciekawe , nietypowe zdjęcia z naszych wypadów
#91
hehehe - fajne zdjęcia ślubne - ciekawy pomysł Oklasky
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#92
dobre! pogratulować wyrozumiałej żony Usmiech
Odpowiedz
#93
Super! Usmiech Oklasky Oklasky Oklasky
Życzę Wam, byście się już zawsze cieszyli wspólnym, rodzinnym wędkowaniem w coraz większym gronie Usmiech
Odpowiedz
#94
Łukasz, były ryby podczas sesji zdjęciowej? Usmiech
Odpowiedz
#95
(06-08-2013, 08:44)domin napisał(a): Łukasz, były ryby podczas sesji zdjęciowej? Usmiech

Niestety nie, ale moja żona przed ślubem miała na nazwisko Kiełb tak że można powiedzieć że złowiłem rybę życia Usmiech
Odpowiedz
#96
Podczas wczorajszego zwiedzania Wisełki natchnąłem się na takie centrum dowodzeniaPfftt
   

Odpowiedz
#97
(06-08-2013, 09:01)lukasz napisał(a): Niestety nie, ale moja żona przed ślubem miała na nazwisko Kiełb tak że można powiedzieć że złowiłem rybę życia Usmiech
Zgłoś do parady rekordów, medal za Kiełbia gwarantowany Oklasky

Odpowiedz
#98
(10-08-2013, 06:37)malcz napisał(a): Podczas wczorajszego zwiedzania Wisełki natchnąłem się na takie centrum dowodzeniaPfftt
Każdy kto posiedzi w takim fotelu czuje się natchnięty Haha

Odpowiedz
#99
Smile 
Miałem wczoraj ciekawe spotkanie nad wodą Oczko Zdjęcia słabej jakości bo robione na szybko telefonem.


[img][Obrazek: 9th3.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]

[img][Obrazek: s9dp.jpg] Uploaded with ImageShack.us[/img]
Odpowiedz
Nie wiem czy zdjęcie zrobione w trakcie mojego wędkowania należy do ciekawych ale na pewno jest nietypowe i trochę przerażające.Swoją drogą, czego jeszcze można się spodziewać nad wodą Boisie?
   
   
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Humor i śmieszne zdjęcia. banita 17 24.112 09-03-2015, 21:19
Ostatni post: banita
  Wędkarskie i inne zdjęcia z mojego archiwum. banita 14 17.595 25-02-2015, 21:00
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.