Shrap-Drakers Fishing Forum
Moje pierwsze cudaki
#1
Powiedzcie czy jest sens wrzucać to w ogóle do wody Mysli?

[Obrazek: zdjcie4.jpg]

[Obrazek: zdjcie3.jpg]

[Obrazek: zdjcie2.jpg]

[Obrazek: zdjcie.jpg]

Można się śmiać do bólu XD

C&R
Odpowiedz
#2
(25-02-2012, 19:11)cyrax napisał(a): Powiedzcie czy jest sens wrzucać to w ogóle do wody Mysli?

Można się śmiać do bólu XD

Można się śmiać? NaprawdęDokuczacz?
Bo mi ta pierwsza przynęta (ale w odsłonie drugiej) skojarzyła się z leżącą na plecach, nie mogącą się podnieść owieczką...
Tylko ilość nóżek się nie za bardzo zgadza...Zawstydzony

A tak poważnie - w przypadku takich przynęt - chyba tylko ryba może zweryfikować czy warto wrzucać do wody.
Moim zdaniem wartoHura
Odpowiedz
#3
moim zdaniem ryby je najlepiej zweryfikują, kiedyś znajomemu oddałem wobka którego nigdy bym do wody nie wrzucił taki był brzydki a on na niego połowił szczupłych.
Odpowiedz
#4
To chyba najładniejsze i najnormalniejsze co mi wyszło wczoraj Pfftt.

[Obrazek: zdjcie-1.jpg]
C&R
Odpowiedz
#5
Fajna ta biedronkaOkokTestowałeś jak się zachowują w wodzie?
Odpowiedz
#6
Biedronka najładniejsza dla oka ale zobaczymy co rybki powiedzą. One nei patrzą czy to arcydzieło czy nie Tak
Odpowiedz
#7
Fajny ten pierwszy żuczek tranzystorek HahaHahaHaha
Ja niestety śmiać się nie mogę bo sam nawet takich cudaków bym nie zrobił chyba że z ciasta proteinowego Glupek
Biedroneczka może być klasa jeśli uda ci się ją ustawić Okok
Odpowiedz
#8
Biedronka o dziwo tonie ale przy zwijaniu podrywa ją pod powierzchnie. Natomiast cieszy mnie jej kolebiący ruch i wygląda na dość stabilną. Testy tylko w wannie na razie Usmiech
C&R
Odpowiedz
#9
Testy przeprowadzaj z kotwiczką Usmiech Założenie kotwiczki może diametralnie zmienić pracę woblerka ... Usmiech
Odpowiedz
#10
Test był oczywiście z kotwiczką. Zamówiony mam już dremel i normalne kawałki drewna więc jak trzecia przynęta wygląda i sprawuje się w miarę to może 333 będzie super?Usmiech Tak naprawdę zdjęcie tego tranzystorka wkleiłem żeby było widać jakie postępy zrobie przy przynęcie numer 300Usmiech. Jak zapału nie stracę.
C&R
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Love-Bait moje przynęty prazmol 216 158.879 28-04-2017, 09:09
Ostatni post: prazmol
Video Moje Woblery,Muchy,Koguty,Jigi,Chwosty,Przywieszki HAND MADE stylezzhh 1 4.531 04-09-2013, 13:09
Ostatni post: stylezzhh
  Moje przynęty sikora 0 5.423 31-03-2013, 12:08
Ostatni post: sikora
  Pstrąg na moje zabawki karolordutowski 1 7.053 22-02-2011, 08:57
Ostatni post: morrum


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.