Shrap-Drakers Fishing Forum
Kolejny zberetowany rekord Polski.
#1
No i mamy nowy, wspaniały sukces. Marcowe WW donoszą o nowym rekordzie Polski miętusa. Rekordowa ryba ważyła 3,86 kg.

Na szczęście wędkarz który złowił ten okaz pilnie wsłuchiwał się w nauki głoszone przez PZW i nie dopuścił do ponownego zainfekowania środowiska naturalnego tym wybrykiem natury. Mając tą świadomość tym milej jest spoglądać na gustowne zdjęcia mutanta w przydomowym ogródku i na stole kuchennym pokrytym stylową ściereczką w biało-zieloną kratkę.

Oby tak dalej!

pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Przestałem kupować WW głównie ze względu na zdjęcia wędkarzy ze swoimi medalowymi okazami, na tle łazienki/elewacji/meblościanki. Napatrzyłem się już dość na ukatrupione ryby na hakach czy sznurach. Niektórzy po prostu tak mają i koniec. Trzeba robić po cichu swoje i wypuszczać, żeby być w zgodzie ze swoim sumieniem.
amen
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz
#3
... a najśmieśniejsze że zaraz obok dość celny artykuł o "etyce" celowego łowienia ryb w ich okresie ochronnym. Pomieszanie z poplątaniem - tak troszkę odbieram postawę WW

Ale tak jak napisał wyżej @Przem - trzeba robić swoje w zgodzie z sumieniem i wedle sił i możliwośći edukować, edukować i jeszcze raz edukować Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#4
Nie kupuję WW od kilku lat.Wcześniej robiłem to głównie dla art.K.Zacharczyka i M.Jagiełły.Ogólnie dla WW odemnie -NEGATYW.Dobani
Odpowiedz
#5
Ja kupuje WW, ale chyba bardziej z przyzwyczajenia, najgorsze dla mnie są zdjęcia na stronach ze

zgłoszonymi rybami, co drugie na tle domowego ogródka, meblościanki itp... smutne to i przykre...

Ale dopóki nie zmieni się mentalność polskich wędkarzy trzeba się z tym niestety pogodzić Dobani

Odpowiedz
#6
Powiem Wam, że i mnie to strasznie bulwersuje. Zawsze się dziwiłem i zastanawiałem kto umieszcza takie zdjęcia w gazecie... Według mnie taki redaktor powinien tego typu zdjęcia odrzucać. Wydaje mi się, że wystarczyłyby w takich przypadkach wpisy, ale może ktoś lubi oglądać zakrwawione i sztywne ryby.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.