Shrap-Drakers Fishing Forum
Jaziowy konkurs BONITO
Nie ma lekko. Dziś robiłem za przewodnika. Koledze pod moimi nogami jaź urwał woblera. A ja po spiętym jaziu podniosłem się takim oto rodzynkiem za skórkę. Aby nie dołować kolegi dopiero w drodze powrotnej powiedziałem jakiej wielkości był zbój co mu porwał strój. A mówiłem "Duży jest .... spokojniej" , piękny klocek był. Chyba z robienia woblerów nici bo jestem w transie.

[Obrazek: dsc08518y.jpg]

Pozdrawiam

Jakub Podleśny
Odpowiedz
O jaaaKrzyk Kuba-gratuluję kabanów. Pikne te jazioleOkok
Odpowiedz
Oklasky Jakub wymiatasz Okok
Odpowiedz
Ale sztuka Krzyk Brawo i gratuluje Oklasky
Odpowiedz
Wszyscy którzy liczyli na nagrody w tym konkursie , po tej fotce powinni zacząć realnie oceniać swoje szanse HahaHahaHahaHaha
Odpowiedz
(14-03-2012, 16:37)Jakub Podleśny napisał(a): Nie ma lekko. Dziś robiłem za przewodnika. Koledze pod moimi nogami jaź urwał woblera. A ja po spiętym jaziu podniosłem się takim oto rodzynkiem za skórkę. Aby nie dołować kolegi dopiero w drodze powrotnej powiedziałem jakiej wielkości był zbój co mu porwał strój. A mówiłem "Duży jest .... spokojniej" , piękny klocek był. Chyba z robienia woblerów nici bo jestem w transie.

[Obrazek: dsc08518y.jpg]

Pozdrawiam

Jakub Podleśny

Jakub poprostu rewelacja -moje szczere gratulacje kolegoOklaskyOklaskyOklasky
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
Kuba gratuluję Ci fajnej ryby i widzę że nie tylko umiesz sprowokować zacne rybki do brania ale i wyholować ładnego jazia zapiętego za skórkę.A to wymaga już dużego opanowania i wyczucia holu Okok
Piękne i takie czyściutkie te Twoje jaziory z zimowej wody Oczko
Odpowiedz
Kosmos - piękne te jaziory, Pozują jak modele , brawo OklaskyOklaskyOklaskyOklasky
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
Dominator!Haha
OklaskyOklaskyOklasky

Jakub, z jednego miejsca je tak kosisz?
"Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno"
Odpowiedz
Dzięki chłopaki. Co tydzień z nowego. Ale do starych też wracam.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.