Shrap-Drakers Fishing Forum
opłaty Drwęca
#1
Panowie|!!
Opłaciłem sobie i koledze zezwolenie na połów w Drwęcy na 1go stycznia. Drogą internetową przez ipko. Chciałem zrobić to normalnie pocztą ale na stronie pzw Toruń brak numeru konta i druków rejestru do pobrania więc trzeba to zrobić przez payu.
Efekt tego taki że mam to zablokowane na koncie. Pieniądze wpłacone a ja nie mogę wydrukować tego cholernego dowodu wpłaty (który musze posiadać ja i mój kolega 1stycznia nad Drwęca).
Na infolini banku mówią że to koniec roku i to potrwa do 2-go stycznia a nawet do 30dni.

Rejestr dostałem na konto ale co nam grozi jeśli pojedziemy bez dowodu wpłaty?

Boję się że wyższa kara niż bym poszedł w listopadzie z widłami i prądem na te trocie.
Odpowiedz
#2
uuu podobno to jedyny honorowany dowód taki świstek...
Nawet jak potwierdzenie na telefon sobie ściągniesz i pokażesz strażnikowi to lipa...

a jak to rejestr na konto dostałeś? tzn na maila tak?
Bo w zeszłym roku to konto normalnie podane było i ja sobie na poczcie opłacałem teraz faktycznie strona masakra i kontaktu nie ma itp...

Nie wiem co teraz Bezradny

C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#3
Po jakiego w... wysyłają mi na konto rejestry dopiero po opłaceniu składki i jeszcze chcą potwierdzenia?!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
#4
(31-12-2011, 00:23)harp napisał(a): Po jakiego w... wysyłają mi na konto rejestry dopiero po opłaceniu składki i jeszcze chcą potwierdzenia?!!!!!!!!!!!!

hehehe kurcze nie wiem... może jedź i w razie czego bedziesz się tlumaczył ale lipa trochę jechać odpocząć i w razie czego żreć się ze strażnikiem...
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#5
Już mnie telepie!!! Jak nie urok to sraczka z tą Drwęcą.
Odpowiedz
#6
To jest niestety to o czym Ci wspominałem wczoraj telefonicznie. Potwierdzenie przelewu jest dostępne dopiero po zrealizowaniu przelewu a te niestety wychodzą w dni robocze między bankami, dlatego trzeba zlecać wcześniej.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#7
Szczęśliwie moje obawy były zupełnie bezpodstawne. Następnym razem nie opłacam nic. Zupełnie zapomniałem że przecież nad naszymi wodami kontrola straży rybackiej to zjawisko unikatowe. Usmiech
Odpowiedz
#8
haha wiesz to chciałem Ci powiedzieć ale wtedy pewnie by była kontrola Pfftt
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#9
6 stycznia się zbliża, dla mnie data pierwszego w życiu wypadu na troć!!!
I chciałbym dopełnić wszystkich formalności. Nigdy jeszcze nie wykupywałem zezwoleń okresowych na jakąkolwiek wodę.
Czy byłby ktoś tak miły i łopatologicznie mi opisał jakie kroki musze poczynić i w jakiej formie, abym mógł z czystym sumieniem stawić się nad Drwęcą 6 stycznia br.?
Oczywiście pierwszego kroku – opłacenia karty wędkarskiej na 2012 – dokonam dziś.
I co dalejBezradny?
Odpowiedz
#10
Pawle!!
Wchodzisz na tą stronę: http://www.pzw.torun.pl/wykaz_wod_oplaty.html

Klikasz w wielki pasek "zapłać za wędkowanie"
otwiera się kolejne okno. Wypełniasz zaznaczasz dzień i godzinę rozpoczęcia oraz kwotę. Płacisz przez konto internetowe w systemie payu. Wchodzisz na pocztę i drukujesz rejestr połowu. Wpisujesz w rejestr dzień i miejsce połowu. (niby zezwolenie jest na jeden dzień ale...)
Drukujesz dowód wpłaty.
Wszystko jest opisane krok po kroku.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opłaty Wieprz! malcz 4 11.363 25-04-2012, 08:23
Ostatni post: sacha
  Opłaty 2012 kaczy 150 121.938 22-03-2012, 21:36
Ostatni post: Wozik77
  Opłaty 2012 G.R.Ł. ????? moczykij 4 11.092 11-01-2012, 16:11
Ostatni post: moczykij


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.