Shrap-Drakers Fishing Forum
Woblery bonito
#31
Niestety Jacku "młody" ze mnie wędkarz Oczko na klenie i jazie mam zamiar ruszyć w tym sezonie Zawstydzony
Jest na forum kilku Drakersów,którzy są miłośnikami Wkry i poławiają klenie oraz jazie Okok może coś Ci podpowiedzą Mysli lub prześledź wieści znad Wkry tam jest sporo cennych informacji Oczko

Pozdrawiam
Warto mieć marzenia i uśmiechem witać nowy dzień Oczko
Odpowiedz
#32
Ja to nad Wkrę lubię jeździć, ale się kąpać. Usmiech Fajna rzeka, z tym, że trzeba ją dobrze znać i wiedzieć, gdzie dokładnie żerują większe ryby, bo wiadome jak to jest w Polsce. Pfftt Co do tematu w moim pudełku leżą od paru ładnych lat 2 bonito. Kupowałem jeszcze jak nie były pakowane w pudełka... Może z 2 razy w wodzie były. W tym roku postaram się przetestować bardziej. Oczko
Odpowiedz
#33
Zacznę dawkować powoli Usmiech Na początek narwiańskie zdjęcie nowego killera Jacka Haha

   



http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#34
(18-05-2012, 16:26)bysior napisał(a): Zacznę dawkować powoli Usmiech Na początek narwiańskie zdjęcie nowego killera Jacka Haha

Bysior ile te cudo kosztuje ? Jedyne woblery jakimi łowie od czasu do czasu to Rapalki bo tylko te mi się sprawdzały i kiedyś Salmo Mysli We Włocławku niestety tego cuda nie dostane bym musiał zamówić bo brakuje mi dobrych woblerów boleniowych Bezradny Poza tym u mnie łowią bolenie na woblery własnej produkcji wszyscy a ja w tym temacie jestem ciemny.
Odpowiedz
#35
Witam,

jestem nowym członkiem forum. Nawiązując do tematu uważam woblery bonito za doskonałą przynętę spinningową. kilka tygodni temu, nabyłem w jednym z Warszawskich sklepów woblera na bolenie. Muszę przyznać, że okazuje się prawdziwym killerem. Jestem początkującym łowcą boleni a na woblera bonito złapałem już 7 "bolków". Może rozmiary jeszcze nie są z tych rekordowych (na dzień dzisiejszy wahają się od 45 do 64 cm) ale jestem przekonany, że te większe jeszcze przyjdą...
Poniżej ostatni złapany boleń.
Pozdrawiam wszystkich

grudziak
Odpowiedz
#36
Ja ostatnio w dość szczęśliwych okolicznościach stałem się posiadaczem dwóch boleniowych, pięciocentymetrowych woblerków Bonito.
I od razu przypasowały mi do obecnego niskiego stanu wody w WiśleCwaniak
Przy stosunkowo dalekich rzutach świetnie dają się prowadzić po płyciznach w pobliżu wszelkiego rodzaju piaszczystych łach (niekoniecznie szybko)... A tam obecnie szaleją rapki w pogoni za drobnicąUsmiech
Niestety, nigdzie nie mogę "trafić" tych większych, siedmiocentymetrowych woblerkówBezradny.
A ciekaw jestem czy są równie skuteczneUsmiech
   
Odpowiedz
#37
Brawo koledzy widać że są łowne te BonitaOklaskyOklaskyOklasky
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#38
Boleniowe wobki będą dostępne na spójni od czwartku 09 08 2012r
BONITO to jest to co kocham !!!!!!
Odpowiedz
#39
Cwaniak oby do pt cos zostałoHaha
@Paweł,boleniowe 7-ki sa na TwardejOkok
Odpowiedz
#40
No i Boniciaki zawitały do Płońska Usmiech Szkoda tylko że jak narazie w zaporowej cenie Bezradny Trzeba będzie popracować na sprzedawczynią Luzik
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Woblery TG Woblery TG 144 123.440 09-05-2016, 07:28
Ostatni post: pawcio
Video woblery " sambor" hand made mysz 134 138.986 01-12-2015, 20:18
Ostatni post: mysz
  woblery muddlera muddler 27 29.971 03-07-2015, 16:17
Ostatni post: muddler
Wink Woblery Aigle aigle96 64 50.378 31-05-2014, 13:21
Ostatni post: aigle96
  Woblery Michała N. michaln 19 20.276 25-05-2014, 08:58
Ostatni post: michaln
  Woblery z CNC pampi 1 3.899 15-05-2014, 15:17
Ostatni post: pampi
  Woblery Kabaty HAND MADE. szymkk2 15 14.115 17-04-2014, 12:48
Ostatni post: szymkk2
Video Moje Woblery,Muchy,Koguty,Jigi,Chwosty,Przywieszki HAND MADE stylezzhh 1 4.531 04-09-2013, 13:09
Ostatni post: stylezzhh
  Woblery boleniowe. rapa10 5 8.520 08-04-2013, 08:37
Ostatni post: lawdzoj82
  Woblery kilera kilerpulawy 51 52.742 03-09-2012, 16:45
Ostatni post: kilerpulawy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.