Shrap-Drakers Fishing Forum
Moje muszki - morouk
#81
YhymmmTak Chciałem na czapeczkę sobie przypiąć. Fajnie taki sierściuszek by się prezentowałMilczek
Odpowiedz
#82
Ehhh chyba i ja się wezmę za muszki...widzę,że Michał już nie taki jak pisze sam o sobie,ze mały żuczek a wielki chrabąszcz w kręceniu muszek Usmiech Bravissimo chciało by się rzec Usmiech Postępy ogromne Usmiech

OklaskyOklaskyOklaskyOklasky


No ale może i ja niebawem coś ukręcę bo szykuje się ustabilizowanie i może nieco więcej czasu niż teraz. Ale na razie ćśśś Oczko

Brawo Michał Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#83
No Panie Michale. Toż cuda nam tu pokazujesz. Brawo OklaskyOklasky Ciekaw jestem czy na muchę czy na wobka większego Pana Jazia tej wiosny trafisz Mysli OkokOkok
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#84
Brawo Michale fajne muszyska tworzysz i niewątpliwie bardzo łowne Oklasky. I nie myśl sobie że Ci daruję krótką lekcję muchowania na łące wkrzańskiej Haha.
Odpowiedz
#85
Krzysiek ja tam na nauczyciela nie mam zadnych papierow bo sam sie dopiero uczę. Ale podstawy podstaw rzutu muchowego jak sądzę już w miarę opanowałem wiec z przyjemnością przekażę Ci swoją muchóweczkę w dłoń i powiem co i jak :-)
Odpowiedz
#86
Myślę,ze pewnego dnia się spotkamy wszyscy i pomachamy sznuramiUsmiech

Ja na najbliższy zlot Drakersow muchówkę biorę Oczko
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#87
Ano ino ;-) Muchówka musi być :-)
Odpowiedz
#88
Super. Widać duży postęp choć i pierwsze wpadały w oko Okok Łowności też im zapewne nie brakuje Haha
Odpowiedz
#89
Widzę że forum zmienia się na muchowe. To dobrzeUsmiech
Odpowiedz
#90
O matko .... ten wątek pochodzi z 2011 roku ....! Szok... Jak ten czas zasuwa ... Usmiech
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muszki na klenie / jazie morouk 49 59.084 25-02-2014, 17:55
Ostatni post: STRUS


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.