Shrap-Drakers Fishing Forum
Moje muszki - morouk
#51
Na tle wędki spinningowej ale na swoje usprawiedliwienie chcialem nadmienić, że jest to wędka Marka Kaczówki, ktory jest zapamiętałym muszkarzem nizinnym ;-)

Panowie zdradźcie dobry sposób na przewiązanie kiełża żyłką.... Niektórzy wiążą żyłkę do kiełża dopiero na koñcu. Jak przewiązać kiełża żyłką tak żeby to zrobiC dobrze i ładnie?
Odpowiedz
#52
(18-01-2012, 23:10)morouk napisał(a): Na tle wędki spinningowej ale na swoje usprawiedliwienie chcialem nadmienić, że jest to wędka Marka Kaczówki, ktory jest zapamiętałym muszkarzem nizinnym ;-)

No to nie ma co....wybaczamyOczkoPffttUsmiech

C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#53
Widzę, że nie tylko mi kiełże przypadły do gustu Kwadr Piękne ! OklaskyOklasky

"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#54
(18-01-2012, 21:56)kojoto napisał(a): Morouk....jestem pełen podziwu. Tak szybko załapać kręcenie muszek OklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklasky

a pomysł na tło zacny! Usmiech

to kiedy np nad Wkrę ruszamy pomuszkować? OczkoUsmiech

Nie tylko Ty maćku jesteś pełen podziwu dla Morouka- super moje gratkiOklaskyOklaskyOklasky
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#55
Nie myślałem Michał że z Ciebie taki "krętacz" wyrośnie Figielek.Fajne muszki kręcisz Okok, ale mam nadzieję że o woblerkach nie zapomnisz?
Odpowiedz
#56
No właśnie troszkę zapomniałem, przyznaję się bez bicia Smutny Andzia mnie bardzo motywuje do strugania woblerków, ponieważ jakoś tak się składa dziwnie, że na te dwa czy trzy woblerki, jakie mu podarowałem, łowi rybki.

Muszki mają tę przewagę nad woblerkami, że można kilka muszek zrobić w ciągu krótkiego czasu, natomiast zrobienie kilku woblerków zajmuje ok 2 tygodni.

Teraz będę miałcoraz mniej czasu na muszkowanie i woblerkowanie, ponieważ już niebawem powidamy nowego członka naszej rodzinki.

Ale kilka woblerków niedokończonych czeka na pomalowanie i lakierowanie Usmiech
Odpowiedz
#57
Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky

Chyba powoli zarażam się muszkarstwem, coraz częściej myślę nad kupnem kijka i kręciołka.

Bardzo naturalnie wyglądają te "muszki" będą "pewniakami" nad wodą Oklasky Oklasky Oklasky
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#58
(20-01-2012, 11:01)morouk napisał(a): Teraz będę miałcoraz mniej czasu na muszkowanie i woblerkowanie, ponieważ już niebawem powidamy nowego członka naszej rodzinki.

Morouk Gratulacje!!!!! Widzę, że zgraliście się w czasie z Wozikiem Usmiech
Odpowiedz
#59
Gratki wielkieUsmiechUsmiech Będą razem z wózkami na ryby chodzić PffttUsmiechOklaskyOklaskyOklasky
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#60
(20-01-2012, 12:38)spining napisał(a):
(20-01-2012, 11:01)morouk napisał(a): Teraz będę miałcoraz mniej czasu na muszkowanie i woblerkowanie, ponieważ już niebawem powidamy nowego członka naszej rodzinki.

Morouk Gratulacje!!!!! Widzę, że zgraliście się w czasie z Wozikiem Usmiech

Nie doczytałem Prosi sorrki


Moje gratulacje OklaskyOklaskyOklasky
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muszki na klenie / jazie morouk 49 59.084 25-02-2014, 17:55
Ostatni post: STRUS


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.