Shrap-Drakers Fishing Forum
Moje muszki - morouk
#41
Morouk tylko po tym wszystkim żebyś miał się Chłopie w co ubrać!!!! PffttUsmiech OczkoROTFL

muchy zacneUsmiech Oprawa zdjęciowa to nic trudnego.
Bierzesz sobie jakiś korzeń znaleziony np nad Wisłą czy inną rzeką i tło już masz Usmiech Albo wydać parę złotych i kupić sobie jakiś zwykły korzeń akwarystyczny Usmiech

Można też na jakimś szarym kamieniuUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#42
Tu też wariacje:

1) pomarańczowy tippet (ogonek), czerwony, syntetyczny dubbing (tułów), srebrny drut na przewijkę, brązowa kura (jeżynka), nić wiodąca biała, hak 10 do mokrej:

   

2) pardwa (ogonek), syntetyczny dubbing przewinięty żółtą nicią (tułów), chyba pardwa na jeżynce:

   

3) pardwa (ogonek), brązowy dubbing i złota przewijka (tułów), brązowa pardwa (chyba) - jezynka, nić biała:

   

4) pardwa (ogonek) syntetyczny dubbing z przewijką z żółtej nici (tułów), pardwa (jeżynka), nić biała:

   

5) Kiełżyk (prawie Oczko:

   

6) kolejny kiełżyk (prawie):

   

7) Red Tag - mam nadzieję, że już ładniejsze, niż te na początku:

   

Niestety nadal kręcenie muszki zajmuje mi duuuuużo czasu ...
Odpowiedz
#43
Morouk....jestem pełen podziwu. Tak szybko załapać kręcenie muszek OklaskyOklaskyOklaskyOklaskyOklasky

a pomysł na tło zacny! Usmiech

to kiedy np nad Wkrę ruszamy pomuszkować? OczkoUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#44
Kojoto, jak załapać ... Ja nie mam pojęcia o tym ... Książkę jakąś chyba musze se kupić ... Diabeł tkwi w szczegółach, tak mi się wydaje ... Jestem pewien że jest milion sekretów kręcenia muszek, o których nie mam pojęcia ... Wiosna Nasza nad Wkrą, z tym, że ja nie będę już miał tyle czasu co dotychczas ... Usmiech Oczko Okok
Odpowiedz
#45
Ładnie się rozkręciłeśOklaskyMi się najbardziej podobają te kiełże.
Odpowiedz
#46
Darek, wbrew pozorom trudno się je wiąże ... Skurczybyki nie są takie łatwe...
Odpowiedz
#47
Kiełże wymiatają! Hura Okok Oklasky Ciekawe czy da się je doczepić do kuli wodnej albo jakiegos innego sbirulino Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#48
Bysior da się. Są metody właśnie z wykorzystaniem kuli itp.

Morouk jak chcesz żeby było jeszcze lepiej ( chociaż ja nie przykładam aż tak wagi co do mm ) to dociągaj w kiełżach troszkę dalej odwłoczek. Jakieś 2mm jeszcze. Wtedy będzie taki bananowaty. Jak kiełż jak się lekko zwinie.

Ale tak to bombaUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#49
Ja uważam nadal że jest bardzo dobrze. Ja kiedyś liczyłem ile czasu zajmuje ukręcenie sztuki. Schodzi się ze 2 minuty Haha

Ps. Ostatnie zdjęcie jest na tle wędki spiningowej. To niedopuszczalne!!!!
Odpowiedz
#50
(18-01-2012, 22:45)harp napisał(a): Ja uważam nadal że jest bardzo dobrze. Ja kiedyś liczyłem ile czasu zajmuje ukręcenie sztuki. Schodzi się ze 2 minuty Haha

Ps. Ostatnie zdjęcie jest na tle wędki spiningowej. To niedopuszczalne!!!!


hahahaha ja też uważam,ze jest super ale Morouk marudzi,ze jeszcze zle,ze to,ze tamtoUsmiech To napisałem żeby poprawił 2mm niech ma!PffttUsmiech

no z tym spinningiem to poważne przegięcie....PffttUsmiechOczko
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Muszki na klenie / jazie morouk 49 59.084 25-02-2014, 17:55
Ostatni post: STRUS


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.