Shrap-Drakers Fishing Forum
Nielisz
#1
Czy ktoś z Was łowi na Nieliszu koło Zamościa. Ciekawy jestem jak tam ostatnie wyniki
Odpowiedz
#2
Szewer, trza zaczekać, aż się Puzio zalogujeAparat
Odpowiedz
#3
Ze Sławkiem mam stały kontakt telefoniczny i z tego co wiem to narazie nie ma rewelacji. Łowiliśmy na Nieliszu 2 tyg temu i wyniki były marniutkieSmutny CHyba trzeba czekać większych przymrozków, zawsze wtedy na Nieliszu ryba lepiej współpracowała.
Odpowiedz
#4
Witaj szewerku!.Mam nadzieję na powtórkę taką sama w przyszłym roku.Hejka
Odpowiedz
#5
Hej Kaziu,

Powtórka będzie napewno, oby tylko z takimi wynikami jak w tym roku...
Do końca grudnia mają zakończyć prace budowlane na Nieliszu i zaczynają napełniać zbiornik. W okolicach zapory ma być 6m wody, także będzie gdzie łowić.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
To i ja się może będę pisał!
Odpowiedz
#7
No i ja bym jeszcze powędkował na Nieliszu , fajnie było w tym roku co Kaziu
Odpowiedz
#8
No to robimy zlocikUsmiech
Trzeba tylko ustalić date
Odpowiedz
#9
Jestem za , tylko jeszcze pozostał nam Puzio do zgody, aby cała nasza paczka się dograła co do terminu. Super że do nasz dołącza Piotruś a może jeszcze ktoś z kolegów do nas dołączy?.
Odpowiedz
#10
(26-11-2008, 18:43)Kaz napisał(a): Jestem za , tylko jeszcze pozostał nam Puzio do zgody, aby cała nasza paczka się dograła co do terminu. Super że do nasz dołącza Piotruś a może jeszcze ktoś z kolegów do nas dołączy?.


Chetnie, razem z Kasią się zapiszemy do tej paczki Haha

Pzdr.
C.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.