Shrap-Drakers Fishing Forum
szczupak z plykiej wody
#81
(12-10-2011, 15:07)Salmo_Salar napisał(a): Trzymajcie się Wszyscy, spadam na odłowy sieciowe Hejka

Pozdrawiam

Salmo
O, to może w końcu nabędziesz jakiegoś doświadczenia w łapaniu ryb , a nie tylko teoria.Haha
Odpowiedz
#82
Salmo jak zawsze szuka dziury w całym i jeszcze jedno z jego wypowiedzi wynika że on łowi tylko w teorii .
Odpowiedz
#83
Wypowiadają się osoby, które mnie praktycznie nie znają, to jest dopiero śmiech na sali. Postawa galieniego świadczy o tym, że wystarczy jednego kolegę ruszyć, a reszta ślepo pójdzie za nim...

Mimo wszystko pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#84
Oj koledzy nie kłućcie mi się tutaj ja założyłem tego posta w celu mej pomocy a nie żebyście tu sie kłucili i stare dzieje sobie wypominali
Odpowiedz
#85
(13-10-2011, 18:43)linekmatch napisał(a): Oj koledzy nie kłućcie mi się tutaj ja założyłem tego posta w celu mej pomocy a nie żebyście tu sie kłucili i stare dzieje sobie wypominali

Wspominki są najpiękniejsze Buzki

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#86
Salmo jednak lubisz mącić wodę ... Smutny Już nawet nie usiłuję się zastanawiać po co Ci to... Ech ... Smutny
Odpowiedz
#87
I słusznie lepiej wspominać jak żałować.A co do kłótni to jeśli ma konstruktywny charakter to jest ok,ale jeśli prowadzi do ubliżania i formowania słów wulgarnych to lepiej dla nas wszystkich jeśli ona przeniesie się na pw a nie żeby to wszyscy musieli czytać.Mysli
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#88
W pełnej rozciągłości popieram Kaza Usmiech Salmo, Andrew i Galieni to wątek o łowieniu szczupaków z płytkiej wody. Inne tematy proszę poruszajcie na PW (zwłaszcza wspomienia Oczko ). Nie sądzę, żeby to przekomarzanie się było ciekawe dla kogokolwiek poza Wami, czyli bezpośrednio zainteresowanymi.
Odpowiedz
#89
Ostatnia moja wyprawa na szczupaka odbyła się na płytkim zbiorniku .największego szczupaka złowiłem na jerka miałem 2 brania na jerka .Mój brat łowił na gumki i złowił 5szt trzy małe i dwa średnie .z tego wynika że może na jerka mało jest brań ale jak jest to konkretnie Usmiech
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Okoń z wody stojącej i nie tylko Grisha 28 31.975 01-11-2012, 17:38
Ostatni post: czermin
  24 kilowy szczupak i belly boat garbus 34 32.189 12-02-2012, 15:41
Ostatni post: Salmo_Salar
  Szczupak wasze porady arazy 119 107.797 18-09-2011, 11:36
Ostatni post: cyrax


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.