Shrap-Drakers Fishing Forum
Serwis kołowrotków
#11
Po serwisie na Waliców kołowrotek musiałem oddać do kogo innego a ten serwis omijam
Odpowiedz
#12
A co Ci się Michał stało z kręciołem że aż do serwisu chcesz oddawać? Może się da coś poradzić?
Odpowiedz
#13
Próbowałem naprawić i popsułem, znaczy nie mogę hamulca wyregulować i przepuszcza nawet jak jest na maxa skręcony i taka mała pierdołka mi zginęła, a mianowicie milimetrowy wałeczek który powodował terkotanie przy regulacji hamulca, to akurat mały problem, gorzej z hamulcem.
(L)
Odpowiedz
#14
Wyjmowałeś tarczki cierne i metalowe przekładki ?Rozumiem że hamulec masz z tyłu obudowy.
Odpowiedz
#15
To jest Shimano Symetre 1500 RI z hamulcem walki, hamulec jest na dole.
Wrzucę zaraz schemat może pomożeUsmiech.
(L)
Odpowiedz
#16
Schemat:

   

zgubiłem element nr.8787
(L)
Odpowiedz
#17
Odgrzeję kotleta i się podpytam gdzie warto oddać kręciołki do przesmarowania ? Uprzedzając odpowiedzi: sam tego robić nie będę przy moich zdolnościach ROTFL
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#18
(12-09-2018, 14:16)Bucek napisał(a): Odgrzeję kotleta i się podpytam gdzie warto oddać kręciołki do przesmarowania ? Uprzedzając odpowiedzi: sam tego robić nie będę przy moich zdolnościach ROTFL

W Warszawie na Żelaznej, chyba róg Ogrodowej. Tam jest serwis Pana Sławka, wchodzi się do sklepu hydraulicznego czy sanitarnego i serwis jest w tym samym lokalu. Pan Sławek ma opinie najlepszego, też robiłem u niego kilka rzeczy i zawsze byłem zadowolony a zmiażdzony dolnik wędki zrobił lepiej jak fabryka.
Odpowiedz
#19
(13-09-2018, 20:34)anguiler napisał(a):
(12-09-2018, 14:16)Bucek napisał(a): Odgrzeję kotleta i się podpytam gdzie warto oddać kręciołki do przesmarowania ? Uprzedzając odpowiedzi: sam tego robić nie będę przy moich zdolnościach ROTFL

W Warszawie na Żelaznej, chyba róg Ogrodowej. Tam jest serwis Pana Sławka, wchodzi się do sklepu hydraulicznego czy sanitarnego i serwis jest w tym samym lokalu. Pan Sławek ma opinie najlepszego, też robiłem u niego kilka rzeczy i zawsze byłem zadowolony a zmiażdzony dolnik wędki zrobił lepiej jak fabryka.

Potwierdzam słowa przedmówcy. Ostatnio korzystałem. Pełen profesjonalizm A i można sobie pogawędkę o rybach uciąć Usmiech
Odpowiedz
#20
Gdzieś właśnie coś o Nim słyszałem, ale nie byłem pewien. Dzięki za wskazówkę Okokok
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.