Shrap-Drakers Fishing Forum
Sprzęt i akcesoria muszkarskie
U mnie wedka ta sama co u Michała . Kolowrotek no name 7/8 , sznur vission attack wf8f . Dokupie jeszcze głowice albo airflo 40+ albo vission vibe. Piotrek do 2-2,5 metra obskoczysz spokojnie plywajacym sznurem. Much nie dowazam bo tylko bedzie ciężej rzucić. Przypon stalowy obciąża muche że tonie aż miło nawet w nurcie .
Odpowiedz
Dzięki Wojtek za podpowiedz, długo opada taka mucha na takim zestawie na te powiedzmy 2,5 m na spokojnej wodzie? Nie muszyłem jeszcze takimi muchami za szczupaczkiem, ale jutro trenujemy z @ Wiśnią
Odpowiedz
Chwilę opada. Jak dasz dłuższy przypon opadnie głębiej nawet podczas szybszego ściągania . Ja daje muszce opadać swobodnie jak najdłużej bo wtedy pięknie pracuje .
Odpowiedz
W końcu nadeszła i na mnie pora więc kupiłem zestaw muszkarza amatora Usmiech

Spodniobuty oddychające firmy Jaxon mega lekkie maga wygodne i w ogóle mega Usmiech
zauważyłem że chyba widać po mnie że to moje pierwsz takie śpiochy i jestem z nich w pełni zadowolony.
   
Odpowiedz
Ha ha ha Usmiech ROTFL

Stary, zostaniesz teraz flajfishingową "szafiarką", jak Kasia Tusk Oczko
Bardzo elegancka stylizacja, mnie się podoba to połączenie stylu muchowego (spodniobuty + buty do brodzenia) z klasycznym fasonem wieczorowym koszuli i krawata. Pas ściągający idealnie dobrany do koloru krawata ... Kolor spodniobutów współgra z kolorem butów do brodzenia ...
Cię wystylizował ten Tomek, nie ma co Oczko
Można praktycznie i elegancko?! No!
Jarek, teraz bloga modowego flajfiszingowego zakładaj!
Haha ROTFL

PS. Spodniobuty, oprócz tego że bardzo gustowne i eleganckie Oczko to jednoczesnie praktyczne, gdyż dają radę - z tego co słyszałem. Okok
Odpowiedz
Zestaw amatora to miałeś do tej pory... Teraz jest pełna profeska Okok
Odpowiedz
(18-11-2014, 10:52)wisnia napisał(a): Spodniobuty oddychające firmy Jaxon mega lekkie maga wygodne i w ogóle mega Usmiech
Jaka jest cena takich śpiochów ? Czy to jakaś wersja rozwojowa tych Darkowych bo optycznie się chyba różnią ?
Jeśli podanie ceny jest problemem proszę o link albo priv.
pozdrawiam

Odpowiedz
Krzysiu ok. 400-450 zl .
Odpowiedz
430 zł. Koszt spodenek 250 o ile dobrze pamiętam buty
Odpowiedz
Cena konkurencyjna za spodenki. Jeśli miałyby być tak wytrzymałe jak Darka, to ja bym wziął (gdybym nie miał swoich Caperlanów).

Generalnie moim zdaniem marka obecnie już nic nie znaczy, nie tylko w zakresie sprzętu wędkarskiego. I tak tłuką wszystko w Chinach.

Jarek, te buty oglądałem u Tomka. Też fajne.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.