Shrap-Drakers Fishing Forum
Sandacz wielkie odliczanie
#1
Gdy jaśmin pąki buduje wędkarz na sandacze się szykuje
Do sandaczowego dnia dziecka już tylko kilkanaście dni zatem czas się przygotować do spotkania z wodnym diabłem. Ciekaw jestem waszych doświadczeń w tym temacie? A dla podgrzania atmosferki kilka fotek z poprzednich sezonów
   

   

   
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#2
Garbusie, Ty nas tak nie nakręcaj Pfftt
Mimo skromnego doświadczenia, wiem jak będzie wyglądał początek sezonu na sandacza Haha
To jest tak, w kwietniu, szukając okoni łowię szczupaki. Cieszę się, że w maju będzie fajna zabawa. Niestety, od 1 maja szczupaki strajkują, zamiast tego łowię sandacze. Też się cieszę, wszak od czerwca będę nastawiał się głównie na mętnookie.
Dnia 1 czerwca sandały zaczną strajkować i pewnie będę łowił sumy Haha
Może na Lubniewicach ustrzelę coś porządnego ^^ bo u mnie, na Śląsku jak narazie lipton.
PS Weź Garbusie odbierz priva Oczko Dzisiaj będę mógł do Ciebie zadzwonić ^^
Catch & Release - wypuść dziś, abyś mógł złowić jutro.
Odpowiedz
#3
Marcinie gdzieżbym śmiał kogoś denerwować starymi zdjęciami żeby mnie BYSIOR zaraz powiedział że łamie regulamin podjudzając i denerwując innych użytkowników HahaHahaHaha
NIE, mnie tylko na wspomnienia wzięło przed nowym sezonem.
To może jeszcze coś z ubiegłego roku z mojego ulubionego jeziorka - z góry przepraszam za fatalną jakość zdjęć ale zrobione zostały telefonem
pierwszy samczyk sezonu
   

tą mamuśkę żeby sfotografować z ręki musiałbym jeszcze sobie o metr przedłużyć łapsko bo mi się w kadr nie mieściła
   

i Sylwkowa 80 długo i mocno wypracowywana
   
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#4
Sandałek w nocnej sceneri z zeszłego sezonu,niestety nie na spinaBezradny

[Obrazek: dsc00273yv.jpg]
Odpowiedz
#5
Zmniejszajcie fotki Nerwus bo bedziemy musieli dwa monitory montować Nerwus
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#6
Krystek duże ryby - duże zdjęcia FigielekOczkoOkok
(29-05-2011, 20:44)Krystek napisał(a): Zmniejszajcie fotki Nerwus bo bedziemy musieli dwa monitory montować Nerwus
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#7
(29-05-2011, 21:31)garbus napisał(a): Krystek duże ryby - duże zdjęcia FigielekOczkoOkok
(29-05-2011, 20:44)Krystek napisał(a): Zmniejszajcie fotki Nerwus bo bedziemy musieli dwa monitory montować Nerwus

To chyba przełącze kompa na tv led 37" Haha
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#8
Ja sugerowałbym zaopatrzyć się nawet w 50 calowy przed dniem dziecka bo przeczucie mi mówi że sezon będzie tłustyHuraHura a wtedy dopiero się zdjęcia nie beda mieścić DokuczaczFigielek
(29-05-2011, 21:37)Krystek napisał(a):
(29-05-2011, 21:31)garbus napisał(a): Krystek duże ryby - duże zdjęcia FigielekOczkoOkok
(29-05-2011, 20:44)Krystek napisał(a): Zmniejszajcie fotki Nerwus bo bedziemy musieli dwa monitory montować Nerwus

To chyba przełącze kompa na tv led 37" Haha
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#9
Tym, co tak długo wyczekiwali magicznej daty 1 czerwca ( jak się okazuje niewiele mniej magicznej niż 1 maja Kwadr) życzę aby już na początku sandaczowego sezonu mieli okazję zmierzyć się z rekordowym okazem Kwadr
Róbcie zdjęcia cobym i ja oczy swoje pięknymi rybkami nacieszył


...a tym szczupakom co dacie już im spokój, ja nosa utrę, spokojnie LuzikLuzikLuzik CwaniakCwaniakCwaniak
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#10
Wozik wszystkie daty zaczynając od 1 stycznia - trocie i pstrągi, 1 maja szczupaki i bolenie, 1 czerwca - sandacze, lipienie, 1 lipca - sumy i brany są magicznymi datami myślę że dla wszystkichHuraHuraHuraHahaHahaHaha
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gumy na jesień 2019 - sandacz bysior 2 7.117 11-10-2019, 13:27
Ostatni post: bysior
  sandacz rapa10 21 25.940 10-12-2014, 23:51
Ostatni post: Marcin
  Nocny letni sandacz tymon 71 76.481 06-06-2013, 10:26
Ostatni post: krzyko
  Nocny zimowy sandacz na spina Przemo 61 69.523 23-11-2012, 12:25
Ostatni post: wobek
  Sandacz na woblera - lepsza plecionka czy żyłka pioo 8 14.425 06-01-2012, 18:15
Ostatni post: caster
  Sandacz ze stalką czy nie?? hairy 16 18.187 30-10-2011, 21:53
Ostatni post: Grzechu


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.