Shrap-Drakers Fishing Forum
Pilica i jej ujście
#11
(15-06-2012, 11:18)fox napisał(a): Nie wiem czy propozycja jest aktualna ale chętnie się wybiorę.
Nie zwróciłeś uwagi na datę. On to pisał we wrześniu 2011.

Odpowiedz
#12
(15-06-2012, 12:21)sacha napisał(a):
(15-06-2012, 11:18)fox napisał(a): Nie wiem czy propozycja jest aktualna ale chętnie się wybiorę.
Nie zwróciłeś uwagi na datę. On to pisał we wrześniu 2011.

Albo to może taka cicha sugestia żeby Maćko zorganizował i w tym roku taki wypad ... MysliHaha
Odpowiedz
#13
wszystko da się zrobić tylko dajcie mi się Chłopaki ustabilizować z tymi wszystkimi przeprowadzkami itpUsmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#14
hejka ... może nie ujście Pilicy do Wisły ale jak by ktoś miał chęć poszlajać się nad nią w okolicach Wyśmierzyc w najbliższy weekend w towarzystwie mojej skromnej (obrażalskiej ROTFL ) osoby niech da znać na PW ... Jestem skłonny sprzedać parę swoich tajnych miejscówek Plotki pozdrawiam Grisha
Odpowiedz
#15
Ile liczysz od miejscówki ?ROTFL
Odpowiedz
#16
nic nie biorę od zacnych wędkarzy Kwadr jednak jeden niezacny (spinstar) chce mnie najechać Boisie
Odpowiedz
#17
(22-06-2012, 20:26)grisha napisał(a): jednak jeden niezacny (spinstar) chce mnie najechać Boisie

Szok
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.