Shrap-Drakers Fishing Forum
Zebate z Warmii
#1
Tak jak pisalem na tegoroczna majówke wybralismy sie razem z Robsonem , rodzinkami oraz paczką przyjaciół na malutkie acz urocze jeziorko koło Biskupca. Poniewaz wyjazd miał charakter bardziej rodzinno-grillowo- melanzowy to nie liczylismy na jakies mega lowienie. Niemniej jednak zestawy szczupakowe pojechaly z nami :-) Miejsce jest naprawde piekne o czym swiadczy zdjecia ktore zrobilem przed nastaniem zimy ( notabene we wtorek rano przed wyplynieciem zeskrobywalem lod z siedzenia w lodce... ) mimo katastrofalnej pogody udalo nam sie calkiem niezle polowic. Przez 3 dni zlowilismy ponad 50 szczuplych ( z czego mi jakims cudem udalo sie az 26 ) Nie byly to okazy ale pare rybek 62-66 cm skusilo sie na gume lub wahadlowke. jak na polskie warunki bylo naprawde super. na takim lowisku mozna sie przekonac jak ogromne znaczenie ma pogoda. od momentu ostatecznego zalamania pogody udalo nam sie zlowic tylko pare ryb - pomimo tego ze zacheceni sukcesami spedzalismy na wodzie wiecej czasu. na pewno tam w tym roku wrocimy :-)
pablitos
ps oczywiscie wszystkie rybki w dobrej formie wrocily do wody !
[attachment=5679][attachment=5676][attachment=5677][attachment=5678]
#2
Oj Pablitos, Mistrzuniu, popraw wątek, zmniejszając fotki do 800x600 bo post nieczytelny i niewidoczny jak trzeba Usmiech
#3
wiem , wiem juz poprawiam :-) rzadko pisze i nie mam wprawy :-(
#4
na imageshack.us jest opcja zmniejszania zdjęć od razu podczas wrzucania na serwer Usmiech sam korzystam Usmiech pozdrowionka !
#5
Noooo, Pawle!!!!
Odbiłeś sobie za ten kilkumiesieczny czas postu wędkarskiegoHura!
26 szczupaków w polskich realiach - rewelacjaOklasky!!!!
Oczywiście gratulacje i dla Robsona!
#6
Wspaniały wynik. Pozostaje życzyć pozostałym forumowiczom takich połowów, przynajmniej raz w roku Usmiech Gratuluję!

Btw, we wtorek szyby/ łodzie były skrobane i w centrum, a pogoda skutecznie zniechęciła mazowieckie szczupaki do współpracy z wędkarzami :/
#7
NIe no Panowie. Bardzo ładnie , bardzo ładnie połowiliście Gratki OklaskyOklaskyOklasky
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
#8
dzieki :-)

mam nadzieje ze ten sezon bedzie dla mnie lepszy bo jak slusznie Pawel zauwazyl w ubieglym roku raczej nie powalczylem :-(

na ten rok mam bardzo ambitne plany powrotu na Krolowa. W najblizszym czasie odpalam swoj ponton i biore sie za bolenie a w lipcu i sierpniu za nocne lowy na przelewach. takie otwarcie sezony daje " kopa" na maksa :-)
#9
Oj Stary, wielkie gratki, bo otworzyłeś sezon z wielkim hukiem! Usmiech
#10
Czy nie jest to jezioro na płn. od Biskupca a dzierżawcą nie jest Gospodarstwo Rybackie Olsztyn które jest częścią GRŁ?
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.