Shrap-Drakers Fishing Forum
Biebrza w Dolistowie
#41
Dwa dni na Biebrzy jak widać na zdjęciach woda wysoka ale w korycie.
Ryby słabo żerowały, niestety to norma dla mnie w tym roku na tej rzece,
Jedyne brania na woblera KK na płytszej wodzie.Na zdjęciu największy szczupak z 5 szt.            
Odpowiedz
#42
Biebrza to piękna rzeka ale bardzo kapryśna w dzieleniu się swoimi skarbami Tak.Mimo tego samo obcowanie z przyrodą biebrzańską to już wielka radość, a jeszcze do tego ślicznie ubarwiony szczupak złowiony na wobler KK Haha , to już kolejny powód do radości również mojej Hura.
Odpowiedz
#43
Już samego pobytu w tamtych okolicach Ci zazdroszczę Boguś, o wędkowaniu nie wspominając Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#44
Dziś rozpocząłem przedłużony weekend na swych ojczystych kresach.
Przed jutrzejszą wyprawą z bratem, w okolice dolistowskiej Biebrzy, zaliczyliśmy dziś rzekę Supraśl.
Braciak pocił się z ustawianiem swoich "podrabianych mrówek"
    ,
a ja pociłem się, by wziął kleń z powierzchni
   
Jutro atak -> Biebrza, skoro świt, napiszemy coś wieczorem!
pozdro z Białego

Odpowiedz
#45
Karpie, Wkra, Biebrza, bolki, klenie... przestaję nadążać za Tobą Smerfik Usmiech Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky
Odpowiedz
#46
Pozdro Smerfik Hejka Fajne tam macie klimaty i klenik fajny.Czekam na więcej.
Odpowiedz
#47
@bysior, światowy chłopak ze mnie od WWA... na wschód Dokuczacz
@Darecki, u nas się mówi "wszystko gratis", coś tam sklecim, my wierzym że się uda

Odpowiedz
#48
Michał życzę Ci tego co na zdjęciu    
Odpowiedz
#49
Sierpniowy wypad, właściwie chcę pokazać tęczę.W realu wyglądała niesamowicie,zdjecia z telefonu są jakie są.
Wędkarsko tak sobie nie było :konkreciorów:Będzie lepiej przy następnej wizycie u Teściów.            
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Biebrza na wysokości miejscowości Burzyn huberto 54 48.157 08-10-2012, 13:46
Ostatni post: martek12


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.