Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
No Tymon - kilkanascie sztuk 20 staków to jak na zimowe warunki całkiem fajna dawka wędkarskiej adrenalinki. Ino pogratulować Koledze! Oklasky Oklasky Oklasky
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
Fajnie połowiłeś Tymon, pogatulować
Odpowiedz
Dzięki chłopaki.
Kaziu łowiłem w swoich okolicach, tzn. w pięknych Kozienicach. W niedzielę ruszam na pewne jeziorko, gdzie można pokusić się o 40-staka. Jakieś 3 dni temu padł taki 44cm. Jest to potwierdzone przez wędkarza spotkanego dziś na lodzie. Widział na własne oczy. I co cieszy bardziej, to właśnie na blaszkę. Trafiały się również w sporej ilości takie w granicach 20cm. Więc teraz aby czekać do niedzieli.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Tymon z chęcią Cie odwiedzimy (co nie Kaz) z podlodóweczkami Mysli Tylko ziepnij słowoProsi
Odpowiedz
Dziś znowu połowiłem troszkę okoni. Ilościowo nawet może i więcej, ale już trzeba było troszkę ich poszukać. O dziwo dziś stały bliżej brzegu. Z początku myślałem, że mrozek im dupcie ścisnął, bo nie chciały brać, ale przekonały się, że ja dobry człek i warto pooddychać świeżym powietrzem. Jutro jak wiaterek ucichnie, to może spróbuję skoro świt zaraz po powrocie z W-wy. Może będzie lepiej.
Bodziu, spoko. Dam wam znać.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
No to czekamy Tymon na zzdjęcia 40-ka.
Odpowiedz
Czy masz na myśli to jeziorko w kierunku na Dęblin?????????Mysli
Odpowiedz
Kaziu w ten weekend startujecie na Domaniów?????
Odpowiedz
My odpuściiśmy w sobotę Śniardwy i pojechaliśmy na ZZ. Takich ponad 20cm (do 27cm) złowiliśmy ponad 30szt. (na 3ch) i b. dużo mniejszych. WIększość na blaszkę. Płytko: 1-1,5m. Okolice Serocka
Odpowiedz
(20-01-2010, 20:09)Bondarenki napisał(a): Kaziu w ten weekend startujecie na Domaniów?????
Paweł może Tymon sie odezwie Mysli Wszak Kozienice nie daleko :oczko:
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.