Shrap-Drakers Fishing Forum
Łowienie Podlodowe
Pierwszy pasiaczek w tym roku 24,9 Kwadr , jezioro Dąbrowa Wielka, zawody naszego koła, pogoda była fatalna, ale pare ładnych garbusków sie trafiło Okok

   
Aneta-Bondarenki
Odpowiedz
24,9 to chyba odnośnie temperatury Oczko fajna fotka, w podlodowym klimacie a pompony pierwsza klasa Oczko
Odpowiedz
Okonek 24,9 cm, a temperatura odczuwalan, przy tych wiatrach co były wczoraj to chyba z -30 była ;-)
Aneta-Bondarenki
Odpowiedz
Zdjęcie rewelacja - nadaję się do wędkarskiego katalogu modelek. A okonek jak okonek Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
W taką pogodę jak wczoraj kazdy powyzej 20 cm jest dobry ;-)
Aneta-Bondarenki
Odpowiedz
Popieram Bysiorku do kataloguHaha-tak naprawdę to mamy same ładne Shrapki!!!!Muza
Odpowiedz
Oj pogoda nam dała popalić , ja wogóle ją podziwiam że zechciała wyjść z autokaru.
Odpowiedz
Dziś rozpocząłem sezon podlodowy całkiem udanie. Byłem jakieś 2 godzinki i złowiłem jakieś 20szt okoni, z czego jakieś 12-15szt podchodziło bądź lekko przekroczyło 20cm. Takie fajne, grubiutkie. I oczywiście wszystko na blaszkę samoróbkę. Nawet dwóch wędkarzy łowiących na mormyszkę przestawiali się na blaszki, ale po 10min bezowocnego machania znów wrócili do mormychy. Efekty mieli słabiutkie.
Żeby tylko tak nie wiało jak dziś, to byłoby całkiem przyjemnie. Jak to się mówi "sezon lodowy rozpoczęty"....
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
Fajnie tymon połowiłeś.
Odpowiedz
Powiedz Tymonku ,a w jakim rejonie łowiłeś ????Kwadr
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.